בית ספר לעיצוב
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בית ספר לעיצוב  

מאת   12/07/2009 |  נצפה 2003 פעמים

בתי ספר לעיצוב - הדרך שלך להצלחה ! בבואכם להירשם ללימודי עיצוב יש כמה שאלות חשובות מאוד שעליכם לשאול את עצמכם. בראש ובראשונה: מה אני מצפה לקבל - בתי ספר לעיצוב, פרט לשם אותו הם נושאים, בתור מוסד ללימודים גבוהים, חייבים להיות גם מקום שממנו נצא עם הכשרה מתאימה כדי להתחיל את דרכינו בשוק העבודה, עם ניסיון ועם קבלות. השאלה מה הוא בית ספר לעיצוב שנחשב טוב היא הכרחית. בית ספר איכותי לעיצוב עומד בסטנדרטים גבוהים של צוות מרצים, כולל את כל תחומי העיסוק העיצובי החל מעיצוב בסיסי, עיצוב פנים, ארכיטקטורה ואופנה ועד לנושאים כמו סטיילינג ואדריכלות סביבתית. כמו כן, בתי ספר לעיצוב חייבים לספק לסטודנטים הבאים בשעריהם את היכולת להתנסות ולהתמקצע בתחום ההתמחות אותו בחרו.

--------------------------------------------------------------------------------
בתי ספר לעיצוב ומכינות ללימודי עיצוב
בית ספר לעיצוב רצוי שתהיה בו אפשרות ללמוד במכינה, אשר מתפקדת בתור 'שער הכניסה' אל עולם העיצוב. בעזרת מכינה טובה המקפידה על הקניית כלל היסודות התיאורטיים והמעשיים של המקצוע ועל בניית תיק עבודות מרשים - יש יותר סיכוי לצלוח את בחינות המעבר למוסדות הנחשבים לעיצוב - בארץ ובעולם. במהלך המכינה מתאימים עבור הסטודנט את המסלול האידיאלי, בהתאם לכיוון האמנותי אליו הוא שואף להתקדם. הכוונה אישית יחד עם תוכנית לימודים מגובשת שכוללת בעיקר את יסודות השפה החזותית, הכנה לתהליכי המיון ויצירת תיק עבודות - הם שלב מהותי בתחילת דרכו של המעצב המתחיל.

--------------------------------------------------------------------------------
בתי ספר לעיצוב מאפשרים, פרט למכינה, מגוון עצום של מסלולי לימוד. אפשר לבחור באם ללמוד לימודי תואר בלבד או לשלבם עם תעודת הנדסאי. בין מסלולי העיצוב מהם ניתן לבחור תמצאו: עיצוב תעשייתי, עיצוב פנים, הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, עיצוב מוצר, עיצוב תכשיטים או עיצוב אופנה. יש לבדוק האם המסלול אותו בוחרים הוא מטעם מוסד מוכר ו 'בעל שם', אשר יסייע לנו בהמשך דרכנו בעתיד. ובכל מקרה אסור להתפשר על בית ספר לעיצוב ללא תוכנית לימודית מקיפה וללא צוות הדרכה מסור.

--------------------------------------------------------------------------------
בית ספר לעיצוב, לא סתם בית ספר
כיום כמעט לכל בית ספר לעיצוב יש אתר אינטרנט מפורט ומכובד, שם ניתן למצוא את האינפורמציה החשובה טרם ההרשמה הלכה למעשה. חשוב להתרשם מסגל ההוראה, מסוג ההתמחויות אותן הוא מציע וכמובן האם יש יחס אישי. שאלות חשובות שצריך לשאול הן מה גודל הכיתות, מה הם הקורסים הנלמדים, וכמובן - מה המחיר?. שילוב של כל האספקטים הללו הוא זה שיהפוך בית ספר לעיצוב - למוצלח יותר מן האחר. מידת הזמינות שלנו משחקת תפקיד חשוב מאד בבחירה: בין אם אנו רוצים לעשות את התואר בשנתיים או בארבע שנים, לימודי ערב או בוקר, לתואר BA או לימודי תעודה. אל תהססו להרים טלפון ולהגיע ליום פתוח כדי לחוש את האווירה ולקבל רושם מבית הספר לעיצוב אליו אתם רוצים להירשם.

--------------------------------------------------------------------------------
לפרטים נוספים: קווים המכון לעיצוב ואדריכלות
מורה, מעצב , תואר ראשון בעיצוב , לומד לתואר שני
עבוד במכון קווים לעיצוב פנים ואדריכלות
http://www.cavim.co.il/
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה