טיולים מאורגנים ליפן - העיר הקיסרית קיוטו
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

טיולים מאורגנים ליפן - העיר הקיסרית קיוטו 

מאת   08/07/2009 |  נצפה 2354 פעמים


אם אתם בקיוטו, מומלץ לשכור אופניים לכמה שעות (להיזהר בכביש. ביפן נוהגים בצד שמאל). הרכיבה פופולארית במיוחד באזור ואופניים הם אמצעי תחבורה נפוץ ביפן. באמצעות אופניים תוכלו להגיע לסמטאות ומקומות שאינם כה מוכרים לתיירים ואינם מופיעים במפת "התיירות הרשמית". את האופניים ניתן להשכיר ברחבי העיר בנקודות ההשכרה.
קיוטו מוקפת משני צידיה בשרשראות של גבעות ירוקות, אשר עליהן ממוקמים רוב המקדשים. הגבעות במזרח העיר נחשבות כאתר חובה למטיילים במקום. למרות שאינו גדול, איזור זה הוא המעניין ביותר. באזור תמצאו סמטאות אבן עתיקות, בהן תוכלו לראות את הגיישות המפורסמות של יפן, ומקדשים רבים. במרכז קיוטו נמצא הפארק הקיסרי הגדול, הממוקם בלב העיר באזור שקט מאוד. במרכז הפארק נמצא ארמון הקיסרות. חובה להזמין כרטיס מראש לארמון וישנם טיולים מאורגנים במקום בשעות הבוקר והצהרים. הסיורים מתקיימים בשפה האנגלית.
לאורך הגבעות במערב קיוטו תוכלו לבקר במקדש הזהב, הנחשב למקדש היפה ביותר בכל יפן, ובגן הזן ריונג'י נחשב לגן היפה בקיוטו ומציג עיצוב מרהיב של נוף יבש. הגן בשיפוצים עד חודש דצמבר 2009. צפון מערב קיוטו הוא החלק הגדול ביותר של העיר ומומלץ לטייל בו לפחות יום אחד. כדאי לבקר בדיטוקוג'י המכיל יותר מ-20 מקדשים קטנים (חלקם לא פתוחים לתיירים). ניתן להזמין טיולים מאורגנים במקדשים ומומלץ להזמין מראש.
בעיר ישנם מוקדי תרבות רבים ומומלץ לבקר בהם. ניתן להזמין טיולים מאורגנים במוזיאונים ובתערוכות בעיר. מוזיאון קיוטו לאומניות מסורתיות מציג מגוון רחב של יותר מ-60 אומנויות שונות הקיימות בעיר. התערוכות במוזיאון מתחלפות לעיתים קרובות. כדאי לבדוק מראש איזה תערוכות צפויות ולהזמין טיולים מאורגנים במוזיאון. אם אתם מגיעים לקיוטו בחודש נובמבר או אפריל מומלץ ללכת לראות את מופע הגיישות בגיאון, אבל יש להזמין כרטיסים מראש.

איילה טיולים גיאוגרפיים מייצרת ומוכרת טיולים יחודיים ישירות ללקוח: טיולים מאורגנים, טיולי ג'יפים, טיולים רגליים וטיולי משפחות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה