לוח שנה אישי - מתנה מרגשת לעצמכם או לאחר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

לוח שנה אישי - מתנה מרגשת לעצמכם או לאחר 

מאת   08/07/2009 |  נצפה 4055 פעמים
אחת המתנות הנפלאות שאפשר להעניק למישהו היקר לליבכם זהו לוח שנה אישי אשר יהפוך כל יום בחיי היקירים לכם או בחייכם למיוחד ומלא בזיכרונות או בהיזכרות באנשים קרובים ובחוויות משמחות.

המחשבים האישיים ויכולותיהם המרשימות הפכו לכלי עזר משמעותי בחיינו. עם זאת, העובדה שניתן לעשות כמעט כל דבר דרך המחשב, אינה אומרת בהכרח שעלינו לוותר על מוצרים שימושיים מוכרים ואהובים כמו לוחות שנה. אז נכון, בכל מערכת הפעלה מותקן לוח שנה, אבל האם באמת אפשר להשוות את הלוח הממוחשב ללוחות שנה מודפסים על נייר יוקרתי, צבעוניים ומרהיבים ביופיים?


ישנם כמובן סוגים רבים של לוחות: בישראל לוחות שנה הם בעלי ייחוד: יהודים זקוקים ללוחות שנה כפולים, שמציינים גם את התאריך העברי וגם את התאריך הלועזי, מכיוון שבישראל נהוג שימוש בשניהם. ניתן למצוא לוחות שנה בעיצובים שונים ומשונים. בין השאר נפוצים לוחות שנה עם תמונות של נוף או תמונות של חיות, לוחות שנה עם תמונות של ציירים מפורסמים ובל נשכח את סוג לוחות השנה הייחודי השמור למוסכים...

לוחות שנה אישיים - לזכור כל יום
ישנם מספר חנויות צילום המאפשרות לכם ליצור לעצמכם לוח שנה אישי. מהו לוח שנה אישי? זהו לוח שנה שאתם יכולים להשפיע על עיצוב, בעזרת בחירת התמונות שיופיעו על לוחות השנה. הבחירות שלכם יהפכו את לוח השנה אשר תרכיבו מלוח שנה רגיל וסתמי, ללוח אישי שלכם. ללוחות השנה האישיים שלכם תוכלו לבחור כל תמונה שאתם אוהבים ורוצים שתופיע. תוכלו לבחור בתמונות של האהובים עליכם, של עצמכם, , של בני משפחה, חברים, ואפילו תמונות אהובות מטיולים של פעם. אתם בוחרים לשלוח אותן אלינו. בעלי חנות הצילום ייקחו את התמונות, יעצבו אותן, ידפיסו על לוחות השנה וכך יצרו עבורכם לוח שנה אישי ומרגש. זוהי אופציה נפלאה כרעיון למתנות לכל אירוע.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה