איך מוצאים בתים להשכרה ?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך מוצאים בתים להשכרה ? 

מאת   07/07/2009 |  נצפה 3169 פעמים

מה ההבדל בין דירות להשכרה לבין בתים להשכרה? ובכן, ההבדל העיקרי טמון בכך שדירה היא חלק מבניין מגורים הכולל דירות נוספות, בעוד כאשר אנו משתמשים לרוב במונח "בית", הכוונה היא למבנה צמוד קרקע המשמש לדיור של משפחה אחת. אמנם בתים צמודי קרקע יכולים גם הם להיות מחולקים ל-2 או 3 דירות אך כאשר אנו דנים בבתים, לרוב יהיו אלו מבנים צמודי קרקע, בהם מתגוררת משפחה אחת. בתים להשכרה הם מצרך נדיר הרבה יותר מדירות להשכרה, ומטבע הדברים ישנו היצע רחב הרבה יותר של דירות להשכרה מאשר של בתים להשכרה. הסיבה לכך היא, ככל הנראה, שבתים צמודי קרקע מתאימים יותר למגורי משפחות מבוססות עם ילדים ואוכלוסיית שוכרי הדירות מורכבת ברובה מאנשים המתגוררים בגפם, שותפים, זוגות צעירים ומשפחות בתחילת דרכן.


 


אז אם כך איפה בכל זאת אפשר למצוא בתים להשכרה? ההיצע של בתים להשכרה הוא נמוך מאוד במרכזי הערים הגדולות אולם ככל שנרחיק מהמרכז, כך ילכו ויגדלו סיכויינו למצוא בתים להשכרה ברמה גבוהה ובמחיר סביר. ניתן למצוא בתים מרווחים ויפהפיים להשכרה במושבים וביישובים קטנים גם במרכז הארץ, אך גם בצפון ובדרום, וכן ניתן למצוא בתים להשכרה בשכונות וילות גם בערים הגדולות. בתים מרווחים בני 5-6 חדרים ומעלה, על שטח נרחב הכולל חניה פרטית וחצר, תוכלו למצוא במושבים במחיר הנמוך ממחיר השכירות של דירת 2 חדרים במרכז תל אביב ולהרוויח גם שקט, גם טבע וגם מגורים ברמה גבוהה במחיר משתלם. אולם אם מדובר בשכונות וילות בערים הגדולות, המחיר עלול להרקיע שחקים.


 


בתים להשכרה הם ללא ספק פיתרון נוח, היכול לאפשר איכות חיים גבוהה גם למי שידו עדיין אינה משגת לקנות את בית חלומותיו. אם אתם מוכנים להתפשר על הריחוק מהמרכז ולזכות בתמורה לשקט, אויר צח ועלויות שכירות נמוכות, שווה לכם להשקיע בחיפוש - המבחר של בתים להשכרה אמנם מצומצם יחסית לדירות להשכרה אולם אם תגדירו היטב את דרישותיכם ותתמידו בחיפוש הבית, בהחלט יתכן כי תופתעו לגלות שהבית שאתם מחפשים נמצא בהישג ידכם.


 

גוד רייטינג- עושים את הפרסום בשבילך- לוחות, פרסום עסקים, חדשות, תוכן, בתים להשכרה
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה