5 טיפים לפני קניית מכונת שטיפה לעסק
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

5 טיפים לפני קניית מכונת שטיפה לעסק 

מאת   07/07/2009 |  נצפה 3467 פעמים
לפני שאנחנו קונים מכונת שטיפה לעסק ישנם מספר נקודות שעלינו לבדוק על מנת שאכן נמצא את מכשיר השטיפה המתאים לנו.
1. היום יש בשוק מגוון מכונות שטיפה. בניהם אפשר למצוא מכונת שטיפה בלחץ מים קרים או מכונת שטיפה בלחץ מים וקיטור. לכל מכונת שטיפה יש את החוזקות והחסרונות שלה ואת סוג הלכלוך שאותה היא מנקה. לדוגמא לרצפה שומנית כמו מוסך כדאי לקנות מכונת שטיפה אשר מנקה את הרצפה עם קיטור. לרצפה ללא שומנים כמו אולם תצוגה כדאי לקנות את מכונת השטיפה אשר מנקה עם מים קרים את הרצפה.
2. יש לבדוק האם גודל המכונה אכן מתאים לאזור העבודה איתה- אם אנחנו רוצים מכונת שטיפה שתנקה את אולם התצוגה שלנו יש לקנות מכונת שטיפה חזקה אך קטנה במידותיה. על מנת שנוכל להסתובב איתה ולנקות בין המוצרים.
3. הפעלת המוצר נעשית בדרך כלל לא על ידיכם או עלח ידי מי שקונה את המוצר- יש לוודא כי ההפעלה שלה קלה ואפילו להביא מישהו מהחברה (טריינר) שיסביר לכולם ביחד איך עובדים איתה ואיך אפשר לנצל את המקסימום שלה.
4. לפני קניית המכונה יש לוודא מי נותן שירות למכונה- אנחנו לא רוצים להגיע למצב בו המכונה התקלקלה ואף אחד לא נותן שירות תיקונים. יש לוודא כי השירות כולל גם הובלה מהלקוח אל המעבדה ובחזרה וכמובן מהי הזמינות של השירות הזה. יש לוודא האם אנחנו מקבלים מכונת שטיפה חלופית בזמן שהמכונה שלנו נמצאת בתיקון.
5. תמיד, אבל תמיד, יש להשוות מחירים לפני קיניית כל מוצר- לא תמיד המחיר הזול הוא המוצר הטוב ביותר- יש לשכלל את כל האלמנטים (שירות, זמינות, מחיר ועוד) וכמובן יש להקשיב לרגש, חברה שחווית הקנייה בה היא הטובה ביותר היא בדרך כלל זאת שתבחר..


קניית מכונת שטיפה לעסק אינה סיפור מסובך. יש להגיע לחנות, להקשיב, לשאול שאלות ורק לאחר שהכל ברור כדאי להחליט איזה סוג מכונת שטיפה אנחנו רוצים ומאיזה ספק אנחנו קונים.

בהצלחה!
הכותב כותב על מכונות שטיפה, מכונות שטיפה בלחץ גבוה, דיזות למכונות שטיפה ועוד על עולם הניקיון
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה