עורכי פטנטים - להמציא את הפטנט הבא שיכבוש את העולם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עורכי פטנטים - להמציא את הפטנט הבא שיכבוש את העולם  

מאת   07/07/2009 |  נצפה 1065 פעמים

למי מאיתנו לא היה רעיון מקורי למוצר אשר ישנה את הדרך בה אנו חיים - הפטנט המושלם שכל אחד צריך בבית, המצאה קטנה ופשוטה שתהפוך אותנו לעשירים ומצליחים. הפנטזיה שלנו איננה כוללת את ההליך הבירוקראטי, אותו הליך שבעצם הופך את הרעיון שלנו לפטנט אמיתי המוגן בחוק ורשום תחת סימני מסחר של החברה שלכם, אותו הליך אשר יכריע אם הרעיון שלנו יתממש או יישאר בגדר פנטזיה.

מרעיון עד לפטנט - הדרך הרישום הפטנט מתחילה במחקר שוק על מנת לוודא כי הרעיון שלכם מקורי ואיננו נמצא בשלבי ייצור או רישום פטנטים בחברה אחרת. לאחר מכן יש לערוך את הפטנט במסמך מסודר אשר יסביר את מאפייניו הטכנולוגיים, ייעוד ההמצאה באופן מפורט כולל תרשימים מלאים. באם עמד הפטנט בכל התנאים יזכה להירשם אצל רשות הפטנטים ואתם תוכלו להיות רגועים כי ההמצאה שלכם מוגנת בחוק מפני גניבה או ניצול שלה.

אם אתם מעוניינים להציע הצעה לפטנט חדש חשוב לעבוד בצמוד לחברת עורכי פטנטים אשר תעניק לכם בנוסף לרישום גם ייעוץ וסיוע. כתיבת פטנט הינה נושא בעל חשיבות עליונה, רישום שגוי עלול לגרום לפסילת רישום הפטנט או אף גרוע מכך, עריכה שגויה עלולה ליצור פרצה אשר תאפשר לגורמים בשוק לגנוב חלקים ממנו או אף את הפטנט בשלמותו ולכן יש להקפיד ולשכור שירותים של עורכי פטנטים מקצועיים אשר יבטיחו לכם כי הרעיון שלכם יישאר בידיכם

אתר תגובות הוא מדריך עסקים שמביא לכם בנוסף למאגר עסקים מלא ומעודכן גם תגובות שכתבו גולשים על העסקים המופיעים בו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה