מנהל סחר אלקטרוני תחרות עכביש הזהב
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מנהל סחר אלקטרוני תחרות עכביש הזהב 

מאת   01/07/2009 |  נצפה 1522 פעמים

תחרות "עכביש הזהב" של קורס שופברוקר

כללי
מכון היצוא וצוות תוכנית יצואקספרס מכריזים בזאת על פתיחתה של תחרות "עכביש הזהב" הראשונה. תחרות זו הינה תחרות SEO (קידום אתרים) ראשונה מסוגה אשר תתקיים בין כל משתתפי המחזור הראשון של קורס השופברוקר.

הגדרת התחרות

הביטוי אותו נקדם בתחרות זו יהיה "מנהל סחר אלקטרוני". (הביטוי בתוך גרשיים)

פרס (יש הטוענים מעפן אבל עוד נראה) ראשון, שני ושלישי יינתנו למשתפי הקורס שיהיו "בעליהם החוקיים" של תוצאות החיפוש המובילות במנוע החיפוש Google.com עבור ביטוי זה. הגדרת "תוצאה מובילה" הינה הקישור הראשון מתוך כלל התוצאות עבור הביטוי " מנהל סחר אלקטרוני" המפנה לדף פרטי / בלוג מנהל סחר אלקטרוני / אתר / מאמר / דף פרופיל של אחד ממשתתפי הקורס. (אתרים ארגוניים כמו אתר המכון ליצוא, פורטלים וכ' לא יכללו ברצף התוצאות)

פרס נוסף יינתן למשתתף הקורס שיהיה "בעליה החוקיים" של תוצאת החיפוש הראשונה עבור מילת החיפוש"Shopbroker" במנוע חיפוש התמונות images.google.com . הגדרת תוצאת חיפוש ראשונה הינה התמונה הראשונה בכל גודל שהיא שתמצא מצד שמאל בראש דף התוצאות ותצביע לדף פרטי / בלוג / אתר / דף פרופיל של אחד ממשתתפי הקורס.

עם יריית הפתיחה של תחרות זו, לביטוי "מנהל סחר אלקטרוני" יש )בערך) מאה תוצאות במנוע החיפוש Google.com והמילה "shopbroker " מביאה 163 תוצאות תמונה במנוע החיפוש images.google.com .

מה היא תחרות SEO

תחרות קידום אתרים במהותה באה לבדוק מיהו מקדם האתרים המוביל מבין המשתתפים בתחרות אשר הצליח להגיעה לחשיפה מרבית של מילה/ ביטוי/ תחום מסוים באינטרנט. ישנם ווריאציות שונות של תחרות זו והיא מתקיימת במסגרות שונות, חלקן פתוחות וחלקן סגורות.
ברוב תחרויות ה SEO נבחרת מילה אחת או ביטוי (לרוב המצאה של מילה חדשה) אשר מהווים את הבסיס לתחרות. את הביטוי הנבחר יצטרכו כל משתתפי התחרות לנסות לקדם במנועי החיפוש וליצור חשיפה מרבית ככל האפשר בכל אמצעים החוקיים העומדים לרשותם ברשת. הזוכה בתחרות הוא/היא (לרוב) "הבעלים" של רשומת תוצאת החיפוש הראשונה במנוע חיפוש ספציפי עבור חיפוש הביטוי המוגדר. למידע נוסף על תחרויות SEO הקליקו כאן

מטרת התחרות

מטרות תחרות "עכביש הזהב" הן

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה