סדנת 'במאות תקשורת'
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

סדנת 'במאות תקשורת' 

מאת   26/06/2009 |  נצפה 2732 פעמים
היום, יותר מתמיד, אנשים מבינים את החשיבות במיתוג ושיווק אישי. המושג 'מכירה עצמית' כבר לא כל כך מושמץ, בגלל המודעות, ההולכת וגוברת, שבעצם אנחנו מוכרים את עצמנו כל הזמן. המטרה של הסדנא אינה ללמוד מיתוג, שיווק ומכירה עצמית, אלא לעבוד על המרכיבים הבסיסיים של תקשורת: דיבור, תנועה, יצירתיות ודמיון.

למעשה, אנחנו ממתגים את עצמנו כל הזמן. אבל, לא תמיד המיתוג הזה הוא ביטוי של מה שאנחנו רוצים ומה שאנחנו בכלל. כדי להגיע למצב, שבו אנחנו מחוברים לעצמנו באמת, קודם כל צריך לנקות את הצינורות התקשורתיים שלנו מחלודה ואבק. תרגילים, שנעשה, נועדו לעשות בדיוק את זה, כדי שמערכות התקשורת שלנו תהניינה לרשותינו במאה אחוז ונוכל לבטא את עצמנו ללא הגבלה.

למרות ההבנה הגוברת והולכת בחשיבות המיתוג בכל מישורי חיינו, אנשים נתקלים בקושי, כאשר הם באים למכור את עצמם. התחנכנו על ברכי משפטים כמו - 'יהללך זר ולא פיך', 'סייג לחכמה שתיקה' ולערכי צניעות. לעומתינו, יש את אלה, שבחושיהם המפותחים, יודעים לחוש, כי הם צריכים למתג את עצמם מול הסביבה ואין להם בעיה בלעשות זאת. אנחנו, הרב פעמים, רואים בהם 'יהירים', 'לא צנועים', אבל - בסתר ליבנו, היינו רוצים להיות קצת כמוהם. יהירות חסרת התחשבות, במה שהזולת מרגיש ואגוצנטריות, אינן הפתרון. גם צניעות נחרצת אינה הפתרון. יש צורך בתקשורת אסטריבית, אותה ניתן ללמוד בתרגילים פשוטים. בסדנא זאת נעשה בדיוק את זה ומתרגול לתרגול, נרגיש את ההבדל.

לכל אחד מאיתנו, יש משהו בתוכו, שיכול לשנות את חייו של האחר. כל מה שצריך ללמוד זה להוציא את זה מעצמנו ולשתף את האחרים. כך נוכל לשנות את חייו לנצח! לכל אחד מאיתנו הפוטנציאל לעשות דברים מיוחדים, אבל תחילה עלינו למצוא את המיוחדות הזאת בעצמנו. לאחר שמצאנו את המיוחדות הזאת שלנו, שיכולה לשנות חייהם של אחרים, עלינו להוציא אותה לאור. כמה אנשים אתם מכירים, שיש להם רעיונות גדולות, אבל לא יודעים איך להוציא אותם לאור? בתרגילים משחררי יכולת - נלמד לתקשר, לשחק ולהוציא את העוצמה הפנימית שלנו - לחופשי!
מיכל קלעי היל
מאמנת לתקשורת/מיתוג ושיווק עצמי
תשע -במאות תקשורת - הרצאות/סדנאות/קורסים -
לרדת למגרש המשחקים,לעלות על במת החיים!
http://www.tesha-bamautikshoret.com/
http://www.bamautikshoret.com/
054-4630891
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה