רהיטים 2007 ביתן TREND
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

רהיטים 2007 ביתן TREND  

מאת   18/06/2009 |  נצפה 2451 פעמים
רהיטים 2007 ביתן TREND
הביתן של TREND בתערוכת "ריהוטים 2007" היה נסיון לקרב בין האדריכלים, אנשי העיצוב, היצרנים, יבואני רהיטים, והמפרסמים - ליצור גליון תלת מימדי של TREND ולאפשר נקודת מפגש משותפת.

בתערוכת "ריהוטים 2007" שנערכה השנה, בלט במיוחד הביתן של מגזין TREND.
במבנה נפרד, הוקם שטח תצוגה מרשים שעוצב על ידי האדריכל דוד דה מאיו, באותה רוח של אלגנטיות והקפדה עיצובית על כל פרט, המאפיינת את עבודותיו. שטח התצוגה חולק לחללי משנה בו הוצגו יצירות מרשימות של מעצבים ויצרנים בתחומי רהיטים ואבזור הבית. אומר אבי שרביט, המו"ל והמפיק של המגזין: " החזון של TREND הינו מאז ומתמיד, להרחיב את תחום פעילותו מעבר לדפי הכרומו של המגזין. אנחנו משתדלים לפעול גם מחוץ לגבולות הנייר ולהביא את בשורת העיצוב לקהל הרחב גם בתלת מימד. הביתן שלנו, בו יכול הקהל לראות למשש ולגעת ביצירות ריהוט אותן הוא ראה על דפי המגזין, הוא חלק מהגשמת החזון"
מעל 20.000 מבקרים בקרו בביתן מדי יום ונחשפו באופן ישיר ובלתי אמצעי לכמה מהחידושים היותר מעניינים בתחום הריהוט והאביזרים לבית.
במסגרת התערוכה נערך גם אירוע אירוע מיוחד לאדריכלים ומעצבים ששימש הזדמנות ראוייה להידוק הקשר בין TREND לבין קהילת העוסקים בעיצוב.
מוסיף שרביט: "אנחנו שואפים לקצר את המרחק בין שולחן העבודה של המעצב לבין המשתמש הסופי, הביתן שהקמנו תורם לכך. כמה מהיצירות הרהיטים שהוצגו היו בגדר רעיון מופשט במוחו של המעצב עד לפני זמן קצר"
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה