המדריך לערכת כלי עבודה אידיאלית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

המדריך לערכת כלי עבודה אידיאלית 

מאת   18/06/2009 |  נצפה 1919 פעמים

לא מזמן עברנו לבית חדש (יחסית). לאחר מספר חודשים הכלב קרע את הרשתות, הצנרת אותתה על בעיות והתמונות שקנינו - נותרו על הרצפה ללא מסמר. בעלי עמד בתוקף על כך שלא נביא איש מקצוע, ואני החלטתי לעשות לו הפתעה ולרכוש ערכת כלי עבודה מתאימה. הוא היה מאושר והתוצאות - בהתאם. להלן נפרט מכלול של כלי עבודה אידיאליים המומלצים לכל בית:

1. פטיש - כלי עבודה פשוט וחיוני. מעבר לפטיש סטנדרטי, במשקל 300-400 גרם בעל ראש מתפצל לשליפת מסמרים, נמליץ על שני סוגים של כלי עבודה עמיתים. האחד הוא פטיש גומי, אשר משקלו כבד יחסית, אך הוא יעיל לעבודה עם חומרים רכים ולמניעת הפגיעה בהם (לדוגמה אריחי רצפה). השני הינו כלי עבודה קטן, עמיד וחזק (עשוי פלדה),שמשקלו נע בין 100-200 גרם. זהו כלי עבודה יעיל ונאמן לעבודות תיקונים עדינות.

 2. מקדחה - לשיפוצניק החובב נמליץ על כלי עבודה איכותי וחברותי למשתמש. זוהי מקדחה הפועלת על סוללות נטענות ומכאן - ניידת לכל מקום. יש לשים לב שהספקה אינו נופל מ-600 ואט ושמשקלה אינו כבד מדי, על מנת שלא להתיש את הפועל החרוץ בטרם עת. כמו כן, על מנת לוודא את נוחות השימוש, יש לבדוק שידיתו של כלי עבודה זה עשויה גומי. שכלול נוסף של חלק מהמקדחות הוא יכולתן להוות גם מברגה. זהו גימיק, שמעבר להיותו נחמד, מאפשר לכם ליהנות מיתרונותיו של כלי עבודה נוסף.

 3. סט מפתחות ברגים - כלי עבודה זה הינו חיוני והכרחי ויעזור לכם הרבה מעבר לעבודות התיקונים. למשל- עשוי להיות יעיל בהנמכה והגבהה של אופניים ומוצרים מתכווננים אחרים. נמליץ על רכישה של סט כלי עבודה הכולל מספר מפתחות בגדלים שונים. חשוב לשים לב שהסט כולל מפתח אוניברסלי מתכוונן, המתאים לכל אורך וגודל של בורג או אום, וכן מפתחות שוויצרים, היעילים לטיפול בצנרת. בכל אחד מאיתנו קיים רצון מסוים לעשות את הדברים בעצמו - לשפץ את הבית לבד, לפתור את בעיות הצנרת וכמובן שלבצע פעולה בסיסית כמו חיבור מסמר לקיר. עמידה במשימות אלו עשויה להיות קשה במיוחד, אך מאידך גם קלה ומהנה. כל זאת כמובן בתנאי שיש לך כלי עבודה מתאימים.

גוד רייטינג- עושים את הפרסום בשבילך- לוחות, פרסום עסקים, חדשות, תוכן http://www.aaaa.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה