מסעות - האיום האיראני
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מסעות - האיום האיראני 

מאת   14/06/2009 |  נצפה 1589 פעמים
ושוב, לאחר ניצחון אחמניגא'ד באיראן, כול העולם מתפוצץ מפחד. לאחר שהתקשורת הראתה בשבועות האחרונים באופן אין סופי את אובמה, במסעו לעבר המזרח - התיכון, העולם המוסלמי והרצון להשכנת שלום עולמי וכללי באנושות ובין הדתות. מהיום התקשורת תחזור אל "האקשן".

כלומר: מהיום התקשורת תיכנס למן רולטה של כתבות מפחידות ומאימות בכותרות ענקיות כול שני וחמישי, וכול עיתון ועיתון הולך להתחרות עד הסוף המר - מהי הכתבה או לכותרת המפחידה ביותר - "איראן המציאו טיל ... " "איראן מעשירים אורניום ... " "איראן הצליחו להגיע לפצצת אטום ... " וכו.

בעקבות כך, היו אנשים במדינה הזאת שיהפכו מהר מאוד להיות פרנואידים ומלאי פחדים "מהאיום האיראני" ופצצות האטום שלו. היו אנשים שיחשבו שיכולה להיות "שואה שנייה" אם מדינת ישראל לא תיקח אחריות, ותפעל באופן צבאי תכף לפני שיהיה מאוחר מדי.

את מסע הפחדים הריקים האלו תוביל התקשורת הישראלית. אולם יש להם הרבה מאוד מעריצים ושותפים כמו אנשי רוח, אלופים בצבא, יועצי מודיעין, חברי כנסת וכמובן הממשלה שבמקום ליזום ולעשות את הדברים לשמם הם נבחרו. הם פועלים במסעות של הפחדות שאין להם כול בסיס או שחר.

יש אנשים שיקראו את המאמר ובטוח יגידו שאני "לא בכדור", שאני נמצא בתוך בועה ולא רואה את המציאות. אך גבי "האיום האיראני" אני בכלל לא מפחד ממנו, ולמה - כי איראן היום היא המחלה של כול העולם. גם מצד המערב וגם מצד המדינות הערביות. ולא סתם כול חודש מוסיפים ומגובשים טיוטות לסנקציות נגד איראן כחלק מהמאבק הבינלאומי נגד תוכנית הגרעין שלה.

העולם הוא חזק מאוד ויש לו את הכוח לשנות את המציאות השאלה היא הרצון. והיום כולם רוצים להפיל את שלטון איראן אפילו העם האיראני. לכן אל תדאגו איראן תיפול והרוע ייפול. בתקווה גדולה, שתצליחו לשרוד את "מסע האיום האיראני" בצורה הטובה והבריאה ביותר.מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה