סימנטק מוקמה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר לארכיבאות אימיילים אקטיבית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

סימנטק מוקמה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר לארכיבאות אימיילים אקטיבית 

מאת   11/06/2009 |  נצפה 1807 פעמים
סימנטק הודיעה כי חברת המחקר והייעוץ גרטנר מיקמה אותה ברביע המובילים של ריבוע הקסם לארכיבאות אימיילים אקטיבית לשנת 2009.
Symantec Enterprise Vault, אשר אומץ על-ידי יותר מ- 10,000 ארגונים ברחבי העולם, מספק ללקוחות את פלטפורמת הארכוב החכם היעילה ביותר להפחתת העלויות של אחסון מידע בלתי מובנה כמו אימיילים, שרתי קבצים ותכני שרפוינט.

Symantec Enterprise Vault מאפשר לארגונים לאחסן, לנהל ולגלות תוכן ברחבי הארגון, והפך ליסוד של אסטרטגיות E-Discovery וניהול מידע כיום.

על פי הדוח, שמחבריו הם קרולין דיצ'נזו וקנת צ'ין מגרטנר, "למובילים יש האמצעים המשולבים הגבוהים ביותר של יכולת ביצוע ושלמות חזון. יש להם המוצרים הכי המקיפים שמסוגלים לטפל בכמות מידע הגדלה כל הזמן. יש להם היסטוריה מוכחת של ביצועים פיננסיים ונוכחות שוק מבוססת. במונחי חזון, הם נתפסים כמובילי דעה, עם תוכניות מעוצבות היטב עבור קלות שימוש, טיפול בכמות מידע גדלה ועומק מוצר.
על מנת שיצרנים יצליחו לטווח הארוך, הם חייבים תוכניות למענה לדרישות שוק מתרחבות עבור ניהול ארכיון, הגירה מאחסון אישי, קלות שימוש והטמעה, והתאוששות ארכיון".

"במשך 10 השנים האחרונות התפתח שוק הארכיבאות בהתמדה, ואמינותו וחדשנותו הטכנולוגית של Symantec Enterprise Vault מקדימות את השוק", אומר שמוליק אנג'ל, מנכ"ל סימנטק ישראל. "מיקומה של סימנטק בריבוע המובילים על-ידי גרטנר, נותן ביטוי לנחישות ארוכת השנים שלנו לספק פתרון חדשני המאפשר ללקוחות לנהל ולחשוף מידע בלתי מובנה בקלות ובאופן בטוח".
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה