בריכות נוי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בריכות נוי  

מאת   10/06/2009 |  נצפה 3100 פעמים
חסרה לכם אנרגיה חיובית בבית? רוצים להרגיש את הטבע אצלכם בבית? מחפשים דרך להירגע בבית בצורה מושלמת? בריכות נוי הן הפתרון המושלם עבורכם. השילוב הייחודי של המראה הטבעי ורשרוש המים, הופך את הבריכה למקום המושלם להימלט אליו מהלחצים של חיי היומיום ופשוט לנוח להירגע. לפני שאתם רוכשים או בונים בריכת נוי, ריכזנו ואספנו עבורכם מספר טיפים:
? מומלץ למקם בריכות נוי ליד אזור ישיבה ובמקום מוצל יחסית (4 שעות שמש ישירה ביום). רצוי למקם את הבריכה רחוק מעצים, על מנת להמנע מנשירה של עלים לתוך הבריכה.
בקניה או בניה של בריכות נוי, כדאי לצמצם ככל שניתן את הקרבה לחדרי שינה ולבתים שכנים.
? סוגי בריכות נוי - שני הסוגים הנפוצים הם בריכות פלסטיק ובריכות מיריעת פי.וי.סי. בריכות הפלסטיק מגיעות בגדלים שונים ועמידות לאורך זמן. בריכה העשויה מיריעת פי.וי.סי היא גמישה ומותאמת על פי השטח. בריכות פלסטיק יקרות יותר מפי.וי.סי אך מחזיקות זמן רב יותר.
? ייעוד הבריכה - כדאי לקבוע מראש את יעוד הבריכה. בריכות נוי ניתנות לשילוב עם אלמנטים רבים של צמחי מים ודגי נוי. במידה והחלטתם לגדל דגי נוי, כדאי לדעת שדגי נוי רבים לא מאפשרים גידול של צמחי מים בנוסף.
? בריכות נוי גדולות הן יציבות יותר מבחינה ביולוגית. בריכה גדולה מחייבת ציוד יקר, יותר המייקר משמעותית את בריכת הנוי. האורך המומלץ לבריכת הנוי הוא מטר וחצי ועומק מים של שישים סנטימטר. עומק זה מתאים לגידול דגי נוי וצמחי מים.
? ניתן ומומלץ להוסיף מזרקה או מפל מים לבריכת הנוי שלכם. את מפל המים כדאי למקם על בריכות הנוי באזור בעל החשיפה הנמוכה לשמש. מזרקה כדאי למקם במקום המוגן מרוחות.
? תאורה חיצונית ופנימית מומלצת מאוד. תאורה פנימית וחיצונית משדרגת את בריכת הנוי ומאפשרת לכם להנות מהבריכה גם בשעות הערב. ---
? התקנת נקודות החשמל תעשה על ידי איש מקצוע מוסמך בלבד. בריכות נוי דורשות כבל חשמל ארוך של עד 10 מטרים. הכבל ונקודות החשמל צריכים להיות מבודדים ומוגנים מפני שמש ומים.
? יש להתקין מערכת סינון הכוללת מסנן חול + משאבה המתאימים לפי גודל בריכת הנוי ויעודה, סקימרים לקליטת לכלוך צף,אביזרי יניקה גלישה והחזרתם למים. וכן יש צורך במערכת חיטוי.
? בבריכה בה מגדלים צמחים ודגים אין להכניס כלור- ניקוי המים יעשה בעזרת מסנן ביולוגי מתאים.

הידרה
כל הציוד הדרוש לבריכת השחייה: מסננים,רובוטים,כימיקלים ועוד, ממיטב החברות והיצרנים בחו"ל.
לרכישה דרך אתר אינטרנט
http://www.hydrashop.co.il
לאתר החברה
http://www.hydra.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה