בריכת שחיה פרטית - לא רק חלום
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בריכת שחיה פרטית - לא רק חלום  

מאת   10/06/2009 |  נצפה 4907 פעמים
בריכת שחיה פרטית היא התגשמות חלום בשביל רבים מאיתנו. עבור רובנו, בריכה פרטית מסמלת רמת חיים גבוהה ועלייה בתרבות הפנאי. בישראל ישנו גידול קבוע בשנים האחרונות במספר בריכות השחייה הפרטיות, מכיוון שאנשים מייחסים חשיבות רבה יותר לתרבות הפנאי והספורט. בנוסף , ישנה עלייה ברמת המודעות לעיצוב הבית.

בריכת שחיה גבוהה (מעל פני הקרקע) אינה דורשת היתר בניה מיוחד או תשלום מיסים. ניתן להתקין בריכה קבועה מסוג זה ולחסוך עלויות רבות. בריכה מוגבהת ניתן לבנות על הגג , בגינה הבית או אפילו אצלכם בסלון.

בריכת שחיה מבטון דורשת קבלן בעל ניסיון וידע בתחום. ניתן לבנות בריכת שחיה קבועה מבטון בגינת הבית או על הגג. לאלו המעוניינים בבריכת שחייה קבועה כדאי לקבוע פגישה עם קבלן או חברה המתמחה בבניית בריכות שחייה ולקבל הצעת מחיר בהתאם לסוג הבריכה, איכות ומיקומה.

מתלבטים איפה למקם את בריכת השחייה שלכם? רוצים לשמור על בריכת שחיה תקינה לאורך זמן? ריכזנו עבורכם מספר טיפים בנושא מיקום הבריכה בבית ואופן התחזוקה.

1.) אם רוצים לבנות בריכת שחיה על הגג, חשוב לבדוק האם הגג אטום לדליפות והאם הוא מסוגל להחזיק את המשקל הגבוה של בריכת השחייה.
2.) מומלץ להתייעץ עם חברות המתמחות בברכות שחייה בנוגע לחומרי איטום, מתקני טיהור מים ומשאבות.
3.) אם רוצים לבנות בריכת שחיה בתוך הבית, יש לדאוג לאוורור מתאים. אדי המים יכולים לגרום לקילוף הצבע מהקירות ולרטיבות בקיר. באופן כללי, מומלץ למקם את הבריכה בקומת המרתף או בקומת הקרקע.
4.) במידה והבריכה ממוקמת באזור ללא אור, כדאי להתקין תאורה פנימית או חיצונית, בכדי למנוע נפילות והחלקות.
5.) אם הבריכה ממוקמת בגינת הבית, כדאי לדאוג לכיסוי בריכה, בכדי למנוע כניסה של לכלוך ומזיקים לבריכה. בנוסף, כיסוי בריכה מונע התאדות של מים ובכך מונע בזבוז מים מיותר.
6.) מי הבריכה הם מי עומדים. לכן כדאי להשתמש בטבליות הכלור, המכילות תוספת של כימיקלים שהופכים את המים בבריכה למתאימים לרחצה.

שימו לב, מיקום נכון של בריכת שחיה ותחזוקה ברמה גבוהה יגרמו לבריכה הפרטית שלכם להאריך ימים ולכם - לחסוך כסף!

הידרה
כל הציוד הדרוש לבריכת השחייה: מסננים,רובוטים,כימיקלים ועוד, ממיטב החברות והיצרנים בחו"ל.
לרכישה דרך אתר אינטרנט
http://www.hydrashop.co.il
לאתר החברה
http://www.hydra.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה