כיצד לבחור וללבוש מחוך
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד לבחור וללבוש מחוך 

מאת   06/06/2009 |  נצפה 6760 פעמים

כמה פעמים בחייכן התחבטתן בשאלה החשובה כיצד אבחר את המחוך שיתאים לחמוקיי בצורה הטובה ביותר? כנראה שכמעט אף פעם. אולם בכל זאת אני אסביר לכן כיצד כדאי וניתן להשתמש בפריט ההלבשה התחתונה המהמם הזה אשר יכול גם לשמש כפריט יפהיפה ומהודר ליציאה (זוכרות במה התחתנתן)


מחוכים היו פריט הלבשה תחתונה מרכזי במלתחה הנשית מזה מאות שנים. כיום זהו פריט לאירועים מיוחדים ולערבים וכן לבוש חושני לחדר המיטות. קשה להתחרות בסקס אפיל ובהידור שהמחוך משדר אך מכיוון שרבות מאיתנו לא מכירות את הבגד הייחודי הזה הרי איננו יודעות כיצד לבחור אותו וכיצד להשתמש בו.
ובכן כאשר אנו בוחרות לעצמנו מחוך עלינו להחליט קודם כל לאיזה אירוע בחיינו אנו מתכננים את הרכישה הזאת.ישנם מחוכים יותר סקסיים אשר יתאימו לאווירה אינטימית וישנם כאלה המתאימים ליציאה בערב באם למסעדה, מסיבה או למועדון ריקודים וכמובן יש את אלה שיתאימו לשני סוגי האירועים מחוכים סטנדרטיים יתאימו לכל מידת חזייה עד לגודל D.
מדידה החשובה יותר הינה רוחב המותניים וכאן מומלץ לבחור מחוך שהיקפו קטן בכ 5 ס"מ מהיקף המותניים או מידה אחת פחות מאותה מידה אשר אתן לובשות בהלבשה אחרת. יש לזכור כי אחת מיתרונות המחוך הינו יכולתו להצר היקפים לתורת שעון החול הנחשקת ולכן מידה קטנה יותר הינה האולטמטיבית.
נושא שני הינו דרך הקשירה של המחוך ופה מומלץ להשתמש בחוטי הסאטן שבד"כ משמשים לקשירה לביצוע שתי קשירות. אחת באיזור העליון של החזה ובחוט השני לקשירה באיזור המותניים וכך המחוך ישב עליך בצורה האופטימלית והמחמיאה ביותר.


אני מקווה כי מעט המידע והעיצות שנתתי לכן כאן תאפשר לכם לנצל את היתרונות הברורים של המחוך בתור פריט הלבשה יפהיפה ומדהים ניקיטה הלבשה תחתונה משווקת הלבשה תחתונה סקסית, הלבשה סקסית, שמלות ובגדי ים


ניקיטה הלבשה תחתונה

ניקיטה הלבשה תחתונה
יוקרה, איכות, חושניות
http://www.nikita.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה