7 דרכים להגדלת התנועה לאתרים בבניית אתרים מקצועית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

7 דרכים להגדלת התנועה לאתרים בבניית אתרים מקצועית 

מאת   03/06/2009 |  נצפה 1282 פעמים
כך שידוע כי הליבה של הכל היא תנועה, והיא המרכיב החשוב ביותר בעסק באינטרנט בבניית אתרים מקצועית. מלבד מלהביא מוצר מוצלח, ומערכת תפעול טובה, יש לדאוג לתנועה טובה לאתרים. אם כבר יש לכם אתר ואתם חושבים שאין מספיק תנועה לאתרים, אז זה הזמן לחושבין. אם אתם נמצאים בשווקים תחרותיים, כדאי כי תהיו צעד אחד לפני המתחרים ותגדילו את התנועה בבניית אתרים מקצועית.

התזמון הכרחי, זה אימרה ישנה ידועה. אבל עם יצור תנועה, אתם צריכים לעמוד על הבהונות ולהיות יום אחד לפני כולם. אל תחשבו על היום או מחר כנקודת פתיחה בבניית אתרים מקצועית להגדלת תנועה, כדאי כי היתם חושבים על זה אתמול.
כדי לעזור לכם לייצר יותר תנועה בבניית אתרים מקצועית, מובאים פה 7 דרכים להגדלת התנועה לאתרים שלכם הכל מאתמול.

1. השקיעו בפרסום טוב במנועי חיפוש בבניית אתרים מקצועית.
גוגל אדוורדס מספק פלטפורמה טובה ופופולארית להביא תנועה טובה לאתרים בבניית אתרים מקצועית. דרך זו תעלה לכם כסף. חלק מהאנשים יברחו מהאפשרות להוציא כסף להגדלת תנועה, זה מצב בלתי אפשרי. במקרה הזה גוגל אדוורדס הוא כלי נכון להגדלת תנועה לאתרים. תוכלו לראות בעצמכם את ההצלחות של פרסום במנועי חיפוש שנחשבת שיטה טובה להבאת תנועה להרבה חברות. הרבה חברות מפרסמות בגוגל אדוורדס על מנת להביא תנועה לאתרים. אל תשארו מאחור.
2. החליפו או סחרו בקישורים עם אתרים אחרים.
עם החלפות קישורים עם אתרים אחרים, תרוויחו אתם וגם האתרים שאיתם תחליפו קישורים. כשבאתר אחד ישנם קישורים לאתר אחר, הם יכולים לספק תנועה מאתר לאתר. המאמץ שווה תפוקה כפולה מכוון שני הצדדים עובדים לספק תנועה. ככל שתחליפו יותר קישורים עם יותר אתרים תקבלו יותר תנועה. כשאתם מחליפיפ קישורים - החליפו עם אתרים השייכים לתחום שלכם או תחום דומה. אין כל טעם לחנות פרחים לקבל קישורים מאתר של אוכל לכלבים. יותר הגיוני לקבל קישור מאתר של משתלה.
3. השתמשו בשיווק ויראלי
שיווק ויראלי מאפשר לכם להפיץ את השמועה על החברה שלכם ללא עלות או עם עלות. זו שיטת שיווק באינטרנט שיכולה להיות להפיץ את שם החברה, המוצר או כל דבר אחר. ההפצה יכולה להיות של קטע וידאו מצחיק, משחק מעניין, מאמר מעניין או רכילות או באז. עם השיטה הזו, אנשים ידבקו עם היצירתיות והבידור של המדיה שתועבר לאנשים אחרים בבניית אתרים מקצועית.
4. מנועי חיפוש מחפשים מילות מפתח שיופיע בעמודים באתרים. בעשייתם זאת, כדאי כי יהיו לכם את מילות המפתח העיקריות כדי שתופיע גבוה בתוצאות מנוע החיפוש. אתם יכולים לכתוב תוכן משלכם בבניית אתרים מקצועית או שאתם יכולים לשכור כותבים עבורכם.
5. רשמו מאמרים כדי לקבל תנועה לאתרים שלכם בבניית אתרים מקצועית.
רשמו מאמרים לאתרים שיש להם תוכן דומה לאתרים שלכם בבניית אתרים מקצועית. אם אתם מוכרים חלקי מכוניות רשמו הודעה לעיתונות ומאמרים על מכוניות וחלקי מכוניות. הוסיפו את תאור האתר והשירותים שאתם נותנים בסוף המאמר וכן קישור לאתר שלכם.
6. הרשמו לפורומים וקהילות באינטרנט בבניית אתרים מקצועית.
לכדו את השווקים והראו את הניסיון והאמינות שלכם. כשאתם מפיצים ידע אמין בתחום שלכם, אנשים יסמכו עליכם ועל האתר שלכם וזה יועבר לאנשים נוספים. התנועה תגדל לאתרים שלכם מכוון שהם יודעים שאתם יכולים לספק להם ידע.
7. דבר אחרון, הציעו ניוזלטר.
אם הרבה אנשים ידעו מי אתם והנוכחות שלכם מופצת עם עוד אנשים. תמצאו תנועה רבה שיכולה להגיע לאתרים שלכם שתיתן לכם עוד תנועה. אם אתם מעוררים את הסקרנות של הלקוחות שלכם הם יעזורו לכם לקבל עוד תנועה.
חברת אקסל-פרו בע"מ מתמחה באפליקציות אינטראקטיביות משולבות, מבצעת פרוייקטים יחודיים בתחום מערכות מסחר אלקטרוני, בניית אתרים חכמים באינטרנט מבוססי מסדי נתונים, גלויות אלקטרוניות, שליחת אס.אם.אס מפולח ובניית אתרי וואפ לטלפון הסלולרי.
בניית אתרים
בלוג בניית אתרים
מצגות


מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה