מבוא לקידום אתרים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מבוא לקידום אתרים 

מאת   01/06/2009 |  נצפה 2787 פעמים

כיום כל אדם המשתמש ברשת האינטרנט בשימוש יום יומי, אם זה לשימוש עסקי או פרטי, מודע לחשיבותם של מנועי חיפוש שונים בעיקר הגדולים שבהם, גוגל ויאהו, ולקידום אתרים במנועי חיפוש.
חשיבותם מתבטאת בכך שהם יכולים לרומם או לקבור את אתרכם. היבט זה מעניין בעיקר עסקים וחברות בעלי אתרי אינטרנט המשווקים מוצרים או המספקים שירותים שונים לקהל ומעוניינים לשרוד בשוק התחרותי ממילא. בתי עסק אלו לא יוכלים להרשות לעצמם להתעלם מחשיבות קידום אתרים.

עקב הגלובליזציה הגולשים באינטרנט נפתחים לשוק חדש המאפשר להם לרכוש כמעט כל מוצר ממדינה זרה בעזרת כמה הקלקות בודדות. חברה המייצרת ומשווקת מוצרים לקהל הרחב, בעיקר תחפוץ שאתרה יופיע בעמוד הראשון של מנועי החיפוש ובראשם גוגל.
כולנו מכירים את המחקרים שנעשו לגבי אופן השימוש במנועי חיפוש ומילות חיפוש וגם הגיוני שרוב השימוש יעשה בעמוד הראשון, הרי למי יש כוח להמשיך לדפדף, אם כבר מצאנו את אשר חיפשנו כבר בעמוד הראשון?!

יותר ויותר חברות משתמשות בשירות קידום אתרים על מנת להגדיל את מספר הלקוחות הפוטנציאלים שלהן. מתברר שזהו הכלי היעיל ביותר ברשת כדי להגביר את הרווח הכלכלי לבתי עסק העושים שימוש באתרי אינטרנט אם זה למכור מוצרים או אם זה לפרסם עצמם ולמשוך אליהם עוד ועוד לקוחות.
זה רק עניין של זמן עד שתהליך ה- SEO יהווה כלי השרדות לעסקים כל עוד התהליך נעשה באופן שוטף ונכון על ידי חברות ל קידום אתרים מקצועי ולא חובבני.

נשאלת השאלה איך בעל עסק ידע איזה חברה לקידום אתרים לבחור כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר ולמעשה לא ליפול בפח ולשרוף את מיטב כספו על עבודה לא נכונה?
אז הנה כמה טיפים קטנים על מני לשפוך אור על הנושא...

כמובן קידום אתרים הוא תהליך שתמיד זקוק לתחזוקה שוטפת.
יש להסתכל על כך כמו על מרתון שאינו נגמר לעולם.

עקב מצב של "הסיפור שאינו נגמר" טיפים נוספים וסקירה רחבה יותר על הנושא יגיעו בהמשך.שיהיה שבוע לבן לכולם, וקידום מוצלח!!!

כל הזכויות שמורות לשי ברקוביץ.
http://www.rclick.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה