עבודה באנגליה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עבודה באנגליה 

מאת   30/05/2009 |  נצפה 1948 פעמים
איך למצוא עבודה באנגליה

אנגליה היא מקום המלא בהזדמנויות עבודה ובאתרי תיירות מוכרים. יחד עם זאת, מציאת המשרה המשתלמת והמתאימה ביותר היא לא תמיד משימה קלה. הדבר יכול להיות אפשרי, אם ננקוט במספר צעדים עיקריים למציאת עבודה באנגליה:

- עבודה על קורות החיים. קורות חיים הם מסמך חשוב בכל הנוגע לתהליך של מעבר ומציאת עבודה באנגליה. מסמך זה צריך לכלול את הניסיון האקדמי או המקצועי של העובד, הכישורים, המומחיות שלו וכדומה. במקרה של עבודה בחו"ל יש להשקיע יותר במסמכים אילו, כדי להראות למעביד עבודה באנגליה תמונה אמינה של עובד מקצועי יעיל ובעל ניסיון בתחום.

- יש להשיג אישור עבודה בדרך זו או אחרת. אחת מהדרכים המוכרות להשיג אישור זה היא התקבלות לעבודה אצל חברה בעלת קשרים עם עסקים באנגליה. קשרי עסקים בין מדינות עוזרות לעובדים לעבור לחו"ל ביתר קלות. לשם כך על כל עובד לחדש את תעודת הפספורט שלו, על מנת שיוכלו לזהות אותו במעבר הגבול ובעת השהות במדינה עצמה. תעודת הפספורט דרושה גם כדי לבצע צעדים רבים אחרים, כמו פתיחת חשבון בנק באנגליה, שכירת

- מכיוון שקבלת פספורט ומעבר לאנגליה הם תהליך שיכול לקחת לעיתים גם מספר חודשים, ניתן לנצל את הזמן כדי לשפר את הכישורים בעבודה, מה שיוכל להשיג לבסוף גם משרה טובה יותר עם משכורת גבוהה יותר. אפשר גם לקחת קורס באנגלית, על מנת להתאמן על כתיבה ודיבור עם אנשים. המגורים באנגליה ידרשו רמה מסוימת של אנגלית כדי לתקשר עם מכרים ולקוחות באופן איכותי.

- מציאת מקום מגורים חשובה כמו מציאת מקום עבודה באנגליה. בעל העסק בו יעבוד המהגר יצפה שהעובד ימצא מקום ללון בו לפני כניסתו למדינה. לכן כדאי להזמין חדר במלון מראש. רצוי להשיג גם מכשיר סלולרי לעבודה באנגליה, כדי לתקשר עם בעל העסק, להתעדכן בפרטים חדשים ולקבוע פגישות עבודה. רצוי שמקום המגורים, אם זה חדר בבית מלון או דירה, יהיו קרובים יחסית למקום העבודה, מה שיחסוך בנסיעות ובעלויות נוספות לעובד החדש.

הדרך למציאת עבודה באנגליה זרה יכולה להיות אתגר, אך יש לזכור שאנגליה מלאה במשרות המתפנות כל שנה. יש לנהוג בסבלנות, כיוון שלוקח זמן להשיג ויזה ואישר לעבוד באנגליה, ולשם כך יש גם לעבוד בדרישות שאינן מעטות. לעובדים בעלי ניסיון רב והתמחות בתחום עבודה מבוקש יהיה יתרון מסוים על מועמדים אחרים להגירה לצורך עבודה באנגליה. כך שכדאי להיכנס לאתרי האינטרנט העוסקים בתחום ולבדוק מה הוא סוג העבודה המבוקש בתקופה זו.
כפי שאפשר לראות, יש מספר אתגרים העומדים בפני מי שמעוניין לעבור ולמצוא עבודה באנגליה, אך התייעצות ושימוש בכלים המתאימים יעזור לעובד להשתלב במקום החדש. לונדון עצמה מלאה בעובדים שהיגרו למדינה ממקומות שונים, והם יוכלו לתמוך בעובד החדש ולהדריך אותו להסתגלות מלאה במשרה אליה התקבל.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה