בחירות בספארי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בחירות בספארי 

מאת   30/05/2009 |  נצפה 1113 פעמים
הידעתם שגם בספארי מתקיימות בחירות לראשות הממשלה? ובכן כמו בכל מדינה מתוקנת נערכות מדי כמה שנים בחירות בספארי. הבוחרים הינם מבקרי האתר אשר משתמשים בקלפיות מיוחדות אשר מפוזרות בכל רחבי הספארי. בבחירות האחרונות אשר נערכו לפני מספר שנים התמודדו שישה בעלי חיים. כולם שאפו לתואר הנכסף של ראשות ממשלת הספארי. בין החיות אשר התמודדו נמנו פלי הנמר, בהטי הפילה, חיים החמור, דניסה הג'ירפה, ולוקאס הגורילה.
במקום הראשון זכה פלי הנמר, החיה האצילה, אשר זכה ב-22% מקולות המבקרים.הנימוק: הוא הצליח לשכנע אותם כי "הוא יהפוך את חבורבורותיו לשם השגת מטרותיו". למקום המכובד השני הגיע לוקאס הגורילה. חיים החמור לא הצליח לדאבונו לעבור את אחוז החסימה.
כיאות לכל מערכת בחירות סוקרה גם זו בכלי התקשורת השונים ודווחה בגלי צה"ל ובמדיות האלקטרוניות השונות.
ומה לגבי תעמולת בחירות - יש גם יש ! פלי הנמר השתמש בשלטי תעמולה בהם הציג את עצמו כ"נמר פרסי בכושר שיא". הוא הבטיח כאמור לבוחריו כי "אהפוך חברבורותי לשם השגת מטרותי". חיים החמור, אשר לא זכה לעבור את אחוז החסימה השתמש בסלוגן "הנני סוס עבודה אמיתי".
אתם בודאי שואלים את עצמכם האם היתה נציגות נשית בבחירות. ובכן בוודאי: שתי מועמדות: הראשונה דניס הג'ירפה והשניה בהטי הפילה. זו האחרונה השתמשה בסלוגן "המנהיגה שפיללנו לה".
יודעי דבר טוענים כי התוצאות היו צפויות מראש. לנמר תכונות מנהיגות. לא בכדי נקרא שמו ה"נמר". אלו ראשי תיבות ל "נמרץ, מתמיד רעיונר". בתור שכזה הוא ראוי לשאת את התואר ראש הממשלה של החיות. רוצים לדעת עוד על תכונותיו מעוררות ההשראה - קראו בספר הטאו של הנמר www.hanamer.info , ספר פילוסופי המדריך לחיים על פי שיטת הנמר.
המחברת הינה מנכ"ל אקזקיוטק קידום ושיווק אתרים. מאמינה בשיטת הנמר אשר נכתבה על ידי פלי הנמר המכונה פלי פלד
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה