כיצד להשתמש בפורום מחשבים לפני שקוראים לטכנאי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד להשתמש בפורום מחשבים לפני שקוראים לטכנאי 

מאת   28/05/2009 |  נצפה 2076 פעמים
גם אנחנו היינו סקפטיים פעם, ישנם לא מעט פורומים איכותיים באינטרנט אבל פורום מחשבים איכותי - כזה אשר נותן לכם המון שאלות ותשובות ומספק לכם פיתרון בזמן קצר, אובחן - כאלו ראינו מעטים.המחשב נתקע ולא יודעים מה לעשות. חייבים את המסמך ששמרתם ואתם פשוט לא מוצאים אותו? לפני שאתם פונים אל טכנאי מחשבים על מנת שיסדר לכם את המחשב כדאי לנסות פורומים באינטרנט. הפורום המתאים עבורכם הוא פורום מחשבים. היות ואתם ממהרים בטח לא תרצו להכנס לכל פורום ולפרסם את הבעיה שלכם מבלי לדעת שיש תשובה , נכון? אובחן ישנם כמה פורומים טובים באינטרנט מספיק להקיש "פורום מחשבים" בגוגל ולקבל המלצות לטובים ביותר.


בפורומים הראשונים בתוצאות החיפוש קיבלתי אוזן קשבת ועזרה אמיתית. ההבדל בינהם הוא ששישנם כלליים יותר המתייחסים לנושאים מגוונים בעוד שחלקם האחר מספק עזרה ברמה האישית - מתן עזרה מצד טכנאים וכן בעלי מקצוע מומלצים.
באופן כללי ישנם קהילות פורומים נרחבות באינטרנט. לא מעט אנשים פונים לפורומים בכל תחום לדון עם אנשים אחרים שחוו וניסו. מציאת פתרון לבעיות בפורום או לימוד נושאים חדשים הם דרך נפלאה לפיה כל אחד ואחת יכולים להעשיר את הידע האישי ולהתפתח.
פורום גיטרות עוזר לכם ללמוד גיטרה ופורום חתולים יתן פיתרון לבעיית ההתנהגות של החתול שלכם, פורום מחשבים לעומת זאת, יעזור לכם לתחזק את הדבר איתו אתם מבלים לא מעט שעות מהיממה - המחשב האישי שלכם. אין ספק שהמחשב חשוב לכם - לא מדובר רק בעבודות או מסמכים חשובים, לפעמים זכרונות שלמים של המשפחה יכולים להמצא רק שם - בתמונות.
נחמד לדעת שישנם כל כך הרבה דברים שניתן ללמוד - אם בעבר לא הייתי מוכן להתקרב למחשב ליותר מ-10 דקות כיום אני מוצא את עצמי פועל יותר ויותר באינטרנט - אפילו הקמתי לי אתר משלי. הכל בזכות פורום מחשבים ומדריכים בתחום המחשב - זמינים חינם באינטרנט - כל מה שצריך הוא קצת לחפש.

ככל שתבלו זמן רב יותר עם המחשב ותוקירו את השימוש בו, בטוחני שתלמדו, באמצעות השיטוט בפורומים השונים, הזנת שאלות במנוע החיפוש של גוגל ובאתרים ורטיקאליים בתחומים האמורים, כיצד לשמור על המחשב כך שישרת אתכם נאמנה לאורך זמן. עדיף להשקיע מספר שעות מידי שבוע בעבודת התחזוקה השוטפת כאמור, מאשר למצוא את עצמכם, חסרי אונים, במצב בו המחשב קרס עם מידע חשוב ובעל ערך.
מקווים שתטמיעו המלצות אלו ושתתגברו על כל תקלה במחשב!
בהצלחה!
איתן יריב מנהל בחברת וואו שיווק באינטרנט ומנהל פורום מחשבים באתר טכנאי לשירותך.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה