החברות שלנו ואהבה שחייבת להיות טובה ואמיתית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

החברות שלנו ואהבה שחייבת להיות טובה ואמיתית 

מאת   27/05/2009 |  נצפה 1371 פעמים
האם כשאדם רוצה חברה במיוחד בגיל הצעיר, האם הוא מחפש את הטוב?, האם הוא מחפש את הכתף התומכת או את הקשר החם או שמא הוא מחפש חברה לשם חברה או חבר לשם חבר כדי לספר לכולם ולא להרגיש לבד?.
בבואו של אדם לחפש חברה לחפש מישהי שתהיה איתו הוא צריך לחפש מישהי טובה, מישהי שתשבו ותדברו ביחד שעות ארוכות,מישהי שאתה תעיז להסתכל לה בעיניים.
חברים זה לא רק הפעולות המיניות ולא רק לבוש חשוף,יציאה בושם וייחוד, חברים זה גם לשבת בשיער אסוף בגרביים על הספה ולהיות מרושל מעט אך ביחד.
כאשר יש אהבה וכאשר מכירים אחד את השני אין מסכות ואין הצגות, אולם גם כאשר אתה או את מגיעים בפעם הראשונה לפגישה אין זה אומר שיש להתחבאות, יש להיפתח, להקשיב לדבר ולמצוא נושאים.
אל תפחד!, אל תפחדי!, מה שהם אומרים בחוץ ממש לא משנה.
דברו והגידו ריקדו והזיזו שמעו והקשיבו הסתכלו והתבוננו מה שאתם אוהבים לחוד וביחד זה דבר נפלא ומה שאתה אוהב שתף גם אותה ואם היא לא תאהב או אם הוא לא יאהב לא נורא תמיד יש משהו שאיתו תגיעו לשמחה.
כל אחד צריך את האהבה, כל אחד צריך את השמחה, כל אחד צריך את החיוך ואת הכתף התומכת ואת היד המחזקת כדי להיות במצב טוב, החזיקו את לבבכם וקרבו אותו אחד לשניה ותראו שכאשר הכל טוב אז גם לומדים לאהוב.
בואי איתי בואי ילדה, בואי נצא למסע של הכרות בואי נכיר את נפשותנו בואי ונקשור את עצמנו תוך הכרה וחיבה בגן הוורדים הורודים הפורח נצא אל הגן ביום קיץ זורח נקרב את עצמנו אחד לשניה ונזכור איך כל זה קרה, נדבר שעות נעביר נושאים נקצור את הפירות ונאכלם יחדיו נקבל את הטעם המתוק האדום המלבב המפיץ את תחושת שמחת הלב נשאר יחדיו להרבה שנים ונבנה לנו לעצמנו חיים חדשים.
אז ככה זאת וזה מה שצריך למצוא ולהכיר את האהבה הטובה שתהיו ביחד לשם אהבה ולכו אחר האמת שאתם יודעים ודורכים כי כך לא תיפלו לדרך הרעים.
צחי כהן
ליצירת קשר zachi836@walla.com אוzachi837@hotmail.com
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה