האם כדאי להיות קקי?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

האם כדאי להיות קקי? 

מאת   26/05/2009 |  נצפה 2500 פעמים
מאמר על קקי
אתה בטח שואל את עצמך :"מה זה השטויות האלו , מה את רצינית ????" אז זהו שכן אני הולכת לדבר איתך על המשפט הניצחי שאומר ש" קקי צף" ,אם אתה בין הבודדים שלא שמעת עליו ,זה משפט שבבסיסו אומר שלא שווה להיות טוב כי רק הרעים והתחמנים מצליחים בסופו של דבר ולא כדאי להיות טוב כי אחרת אתה לא "תצוף" =תשרוד.
אני חייבת להביע את דעתי בנושא ותסלח לי על השימוש במילה הלא אסטטית ,אני לאחר שנים של מחשבה דומה שהייתה מסתכמת בכך "שלא כדאי לי להיות טובה כי כשאני טובה אני תמיד מפסידה או יוצאת פריירית " הגעתי למסקנה הברורה שטעיתי אוי כמה שטעיתי !
מבחינה פיזית אכן הקקי צף (סלח לי שוב) אך כמה זמן בדיוק?! בד"כ לא יותר מכמה דקות ולכן אולי אתם מכירים אדם שהוא בכלל לא נחמד ואפילו ניראה לכם אכזרי ועדיין מצליח בעסקיו ,למראית עין, ואפילו לא רע בכלל .
אך עדיין זה לא מוכיח את המשפט ההוא (שלא אחזור עליו מפאת הגועל) כי אני מכירה אישית אנשים שאולי מרוויחים מאוד יפה אבל החיים שלהם פשוט "אסון אקולוגי" פשוט נורא ואיום הם או גרועים במערכות יחסים או שהילדים שלהם מתנהגים אליהם ובכלל בצורה מחפירה או שמשפחתם רוצה בקירבתם רק מסיבה אחת בלבד וזה לא בגלל העניים היפות שלהם או שילוב של הכל ביחד או הכי גרוע יש להם עובד שתפקידו למרר להם את החיים ואולי אפילו להפיל בסוף את כל החברה.
ואחרי שנים של חשיבה שלילית כזו ראיתי שאני לא מתקדמת בכלל אלא רק מרגישה יותר ויותר רע עם עצמי ועם ההתנהגות שלי ועם הצורה שבה אני צריכה להיתנהל כדי שלא ירגישו שאני אכן כזו וחיי הפכו להיות אומללים עד שהגעתי במקרה לגמרי לתחום האימון האישי וחיי הישתנו ללא הכר ומאז כמה אירוני תפקידי בחיים הוא לעזור ככל יכולתי לאנשים להגשים את כל הפוטנציאל שלהם בעזרת האימון האישי ואני כל כך נהנת מיזה וב"ה גם מצליחה לא רע כך שאני וכמה ממתאמניי שהיו כמוני הם הוכחה ניצחת שהמשפט הזה נכון רק אם מסתכלים עליו נכון וזה שאומנם קקי צף אבל השאלה היא " מי בכלל רוצה להיות קקי???" ואם כבר אתה כזה הסיכוי שתמשיך לצוף בעתיד הוא מזערי!
כפי שכבר ציינתי במאמר קודם החיים הם ממש כמו הד מה שתיתן זה מה שתקבל !(חוקי הקארמהאנרגיה למבינים).
כבר לפני מאות שנים נאמר במקורות היהודיים כי " שלח לחמך על-פני המים, כי ברב הימים תמצאנו"
פרוש: התנהג בצורה טובה כי בעתיד תקבל את אותה ההתנהגות בחזרה.
בהצלחה והיו ניפלאים תמיד
חיבוקים
בת אל אוקרט
מנהלת מפתחות לחיים

בת אל אוקרט הינה מאמנת אישית וקהילתית משלבת דימיון מודרך ,גרפולוגיה ועוד טכניקות מתקדמות נוספות שבפועל גורמות להיתקדמות מהירה הרבה יותר בחיי המאומנים היא גם מנהלת את מפתחות לחיים שחזונה הוא שירות מעולה ,מקצועיות גבוהה ,מחירים סבירים ושעות קבלה נוחות .

לפרטים:072-2335331 או 057-4717777

ניתן תמיד לגלוש לאתר הבית בכתובת: http://www.coacherkey.com

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה