אלמנטים של בניית אתרים באינטרנט שצריך להימנע מהם באתרים שלכם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אלמנטים של בניית אתרים באינטרנט שצריך להימנע מהם באתרים שלכם 

מאת   25/05/2009 |  נצפה 1560 פעמים


לכן, סימנתי כמה נקודות של עיצוב אתרים לא נכון. אני מקווה כי תוכלו להשוות בין מאפיינים אלו למאפיינים באתרים שלכם. כך תדעו שזה הזמן לבצע שינויים באתרים שלכם:
1. מוזיקה ברקע בבניית אתרים באינטרנט
אלא אם כן אתם בונים אתר שמקדם להקה או דיסק או משהו שקשור למוזיקה, אני ממליץ לכם להתרחק מאלמנטים של מוזיקת רקע בבניית אתרים באינטרנט. זה יכול להיראות לכם נעים בהתחלה, אבל תחשבו מה קורא אם אתם מנהלים את של אלפי עמודים וכל פעם שהמבקרים באתרים גולשים לעמוד אחר באתרים שלכם, המוזיקה מתחילה להתנגן שוב. אם אני היתי מבקר באתרים שלכם, היתי מכבה את הרמקולים או עוזב את האתר. יותר מכך, הם רק מוסיפים לשעמום של גולשים כשהם צופים באתרים שלכם - גולשים עם חיבור איטי יצטרכו לחכות זמן רב עד שהאתרים יעלו בבניית אתרים באינטרנט.
2. שימוש בפונטים קטנים במיוחד או גדולים במיוחד בבניית אתרים באינטרנט:
כמו שאמרתי קודם, יש יותר בבניית אתרים באינטרנט מאשר גרפיקה - נגישות הגולשים היא מרכיב חשוב גם! אתם צריכים לעצב את הטקסט באתרים כדי שיראה לגולשים ויהיה בגודל הגיוני לאפשר לגולשים לקרוא את הטקסט בלי לאמץ את העיניים בבניית אתרים באינטרנט. לא משנה כמה טוב תוכן האתרים שלכם, אם הוא לא נוח לא תמכרו.
3. חלונות קופצים: חלונות קופצים הם שימוש בוטה של פרסום ו 90% מהם לא שווים את תשומת הלב כך שאני סוגר את החלון תמיד כשאני רואה חלונות קופצים (יש לי חוסם חלונות קופצים בדפדפן). דמיינו כי היה לכם מסר חשוב להעביר והיתים שמים אותו בחלונות קופצים בבניית אתרים באינטרנט. האתר שלכם היה מאבד מהתפקוד שלו. בסיכום מאמר זה אומר שהמטרה בבניית אתרים באינטרנט היא לשים לב לאתרים שלכם ולמה שהם אמורים לעשות. אל תתנו לטעויות באתרים שלם לגרום לאיבוד תפקוד האתרים שלכם.

חברת אקסל-פרו בע"מ מתמחה באפליקציות אינטראקטיביות משולבות, מבצעת פרוייקטים יחודיים בתחום מערכות מסחר אלקטרוני, בניית אתרים חכמים באינטרנט מבוססי מסדי נתונים, גלויות אלקטרוניות, שליחת אס.אם.אס מפולח ובניית אתרי וואפ לטלפון הסלולרי.
בניית אתרים
בלוג בניית אתרים
מצגות


מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה