החשיבות של עיצוב אתרים טוב בבניית אתרים באינטרנט
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

החשיבות של עיצוב אתרים טוב בבניית אתרים באינטרנט 

מאת   25/05/2009 |  נצפה 1238 פעמים
זה הנוכחות הווירטואלית של החברה שלכם וזה לא משנה אם החברה שלכם קיימת פיזית או לא. כשאתם עושים עסקים באינטרנט בבניית אתרים באינטרנט, אנשים לא יכולים לראות את המיקום הפיזי שלכם כמו שהם היו רואים אותו במרחב הפיזי של העסק שלכם. לכן, אנשים שופטים את העסק שלכם לפי העטיפה - כלומר האתר שלכם. ופה מגיע הנקודה שלאתר שלכם צריך להיות עיצוב אתרים טוב בבניית אתרים באינטרנט.
דמיינו כי אתם מנהלים עסק און-ליין. האם היתם מאפשרים לאיש המכירות שלכם להתלבש בצורה פשוטה או בבגדי יום יום כשהם במשא ומתן עם הלקוחות שלכם? ע"י הלבשת צוות המכירות שלכם בליבוש מקצועי, אתם אומרים ללקוחות שאתם לוקחים את האיכות ברצינות בבניית אתרים באינטרנט. זה עובד כי רושם ראשוני חשוב. באופן דומה, אותו מקרה לגבי האתרים שלכם באינטרנט. אם האתרים שלכם באינטרנט נראים פשוטים ונראים כמו עיצוב אתרים של 5 דקות, אתם למעשה אומרים ללקוחות שלכם שאתם לא מקצועיים ואתם לא מתעניינים באיכות בבניית אתרים באינטרנט.
מצד שני, אם יש לכם עיצוב אתרים מקצועי, אתם נותנים ללקוחות את ההרגשה שאתם שמים לב לפרטים ואכפת לכם ממקצועיות. אתם מאורגנים, ממוקדים ואתם מתכוונים לעשות עסקים. כמו כן אתם צריכים שכל החומרים על החברה שלכם יהיו מעוצבים באותה צורה בבניית אתרים באינטרנט. החל מכרטיסי ביקור לנייר מכתבים לחוברות פרסומיות, כל פרט חשוב בבניית אתרים באינטרנט. זה בגלל שככל שהעסק שלכם גודל, הפרטים האלו יהפכו לפנים של העסק שלכם. חשבו שוב, על איש המכירות שלבוש בצורה מרושלת ותבינו את הנקודה בבניית אתרים באינטרנט.
חברת אקסל-פרו בע"מ מתמחה באפליקציות אינטראקטיביות משולבות, מבצעת פרוייקטים יחודיים בתחום מערכות מסחר אלקטרוני, בניית אתרים חכמים באינטרנט מבוססי מסדי נתונים, גלויות אלקטרוניות, שליחת אס.אם.אס מפולח ובניית אתרי וואפ לטלפון הסלולרי.
בניית אתרים
בלוג בניית אתרים
מצגות


מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה