כיצד לבחור שער חשמלי לבית פרטי?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד לבחור שער חשמלי לבית פרטי? 

מאת   23/05/2009 |  נצפה 4851 פעמים

חשיבות העיצוב של שער חשמלי לבית פרטי היא מכרעת מכוון שהשער הוא הכרטיס ביקור של הבית והוא למעשה רכיב עיצוב הפנים הראשון שמבקרי הבית רואים והרושם הראשוני שהוא משאיר עשוי להכריע.

ממצאים במחקרי נדל"ן מוכיחים שבית פרטי שבו חזית הבנין היא מושקעת, מבלי להתייחס למצב הבית עצמו, הינם יקרים יותר בממוצע ב-6% מבתים בהם חזית הבית אינה מושקעת כלל, במרבית המקרים תוספת היוקר עולה בהרבה מעלויות בניה של חזית בית שלמה.

לאחר שהבנו את החשיבות של חזית הבנין, בפרט של שער החשמלי, ננסה לענות על השאלה כיצד לבחור שער מתכת המתאים לביתנו?

 

כיום מוצעים בשוק שני סוגים של שערים חשמלים :

1. שער מתכת מלא אשר לא מאפשר צפיה בחצר הבית:
רוב האנשים שבוחרים שערי מתכת מסוג זה הם לרוב אנשים שרוצים לשמור על פרטיותם או על ציוד אישי יקר שהם אינם מעוניינים שהוא יהיה חשוף לעיני כל כגון אופנוע-ים. לקוחות שיש בבעלותם חיות מחמד כמו כלב או חתול, גם הם יעדיפו סוג זה של שער אשר אינו מאפשר מעבר דרך סורגיו. מבחינת העיצוב, שער מלא לרוב משרה אוירה אינטימית ומסוגרת ועלינו לשקול אם אכן זה מה שאנו מעדיפים לשדר באמצעות חזית הבית.

2. שער מתכת חשוף אשר ניתן לצפות דרכו בחצר הבית:
שערים חשמליים חשופים נחשבים למודרנים יותר ומעניקים נופך אלגנטי יותר לבית. מרבית היתרונות שלהם מתייחסים דוקא לאלמנטים הקשורים לעיצוב, כמו למשל אנשים שבחרו לחבר את עיצוב חצר הבית לעיצוב השער האוטומטי. ללא ספק, שערים אוטומטים שהעיצוב שלהם ממשיך את קו העיצוב של חצר הבית הם עוצמתיים יותר. בכלל ככל שיש קשר בין אלמנטים עיצובים שונים בחזית הבית (כגון גדרות וחלונות) לעיצוב השער ככה הרושם שהשער ישאיר יהיה עצמתי יותר.

לאחר שבחרנו בשער אוטומטי מלא או חשוף הגיע הזמן שנבחר אלו חומרים לשלב עם השער.

1. שער מתכת בשילוב זכוכית:
שער לבית בשילוב זכוכית מומלץ כאשר רוצים להעניק מראה יוקרתי לבית. ניתן לבחור בזכוכית חלבית כך שניתן להשתמש בה כדי לבחור בשער עם עיצוב מינימליסטי שהוא גם שער סגור, שלא ניתן לראות דרכו. הזכוכית היא עדינה יחסית, אם כי עמידה בפני פגיעות קלות כגון חבטות כדור.

2. שער לחניון משולב בעץ:
שער עם שילוב עץ יכול להתאים לבתים בעיצוב כפרי. העץ לרוב מעניק לשער תחושה חמימה. עץ איכותי הוא חומר חזק שכמעט ואינו מתכלה ואפשרויות העיצוב בו הם רבות ומגוונות. בתים עם חצר מפוארת בחזית הבית יעדיפו שער משולב עץ מכוון שהוא משתלב מצוין עם המראה הטבעי של החצר.

אם נסכם, אכתוב שבחירת חזית השער היא מורכבת וכוללת שיקולים רבים. יחד עם זאת, מכוון שהמתכות הקיימות בשוק והחומרים הנלווים, כגון הזכוכית או העץ, הינם איכותיים הדבר מאפשר לרוכש מגוון רחב של אפשרויות מבלי להתפשר על איכויות ועל שיקולים של טעם אישי.

בחרו את השער המתאים לכם, איש המקצוע כבר ידאג להתאימו לדרישותיכם האישיות!

 

בהצלחה.

 

דוד אוחיון - שערים אוטומטיים ועבודות ברזל

מנכ"ל.

דוד אוחיון הוא מנכ"ל דוד אוחיון - שערים אוטומטיים ועבודות ברזל ומסגר במקצועו.
http://www.dogates.com
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה