הרווק המבולבל
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הרווק המבולבל 

מאת   18/05/2009 |  נצפה 2076 פעמים
בכל חבר'ה, בשלב מסויים בחיים, בדרך כלל בסביבות גיל השלושים, נולד התינוק הראשון. זה קורה מיד לאחר גל החתונות, מן צונמי שסוחף אחריו את רוב הנשים והגברים שעברו את גיל עשרים וחמש ומותיר את העולם אם הרבה פחות אפשרויות זיווג. אך עדיין, מדובר בסך הכל בחבורה שגדלה, התרחבה, רוב הזמן לטובה, יוצאים קצת, מבלים, שום דבר חריג. בכל חבר'ה, יש גם אחד רווק. האחרון ששומר על הדגל, שנאחז בחופי הרווקות, ולא משנה כמה פעמים מנסות החברות של החברים לשדך לו את "החברה המהממת" שלה. הבחור פשוט מסרב להתחתן.
מילא להתחתן, מה קורה כשאחד החברים שלך מזמן אותך לשיחה חשובה ובה, על כוס קפה וסיגריה אחרונה הוא ואשתו מודיעים לך שהם בהיריון, מה עושים אז? תינוק? מה זה בכלל?
אצל בנות זה קל, הן מוכנות ליום הזה בערך מגיל שלוש. באופן טבעי שאותך מפחיד הן יודעות בדיוק מה התינוק צריך, איזה בגדי תינוקות, אלו מוצרי תינוקות, הן שוחות בבריכה הזו בטבעיות. אבל אתה? מה אתך? על חבילת לידה שמעת?
תודה לאל על האינטרנט. בדיוק בשבילך, הרווק האומלל שעומד נבוך מול הבטן ההולכת וגדלה של אשתו של חברך, נוצר הפלא הקרוי מנוע חיפוש. כל שעליך לעשות הוא להקיש את צמד המילים- חבילת לידה, ומיד יפתח בפניך עולם שלם של מוצרי תינוקות שהאם הצעירה צריכה.
בעיקרון, חבילת הלידה היא קבועה וכוללת בתוכה את אותם מוצרים, שדורי דורות של אמהות הגיעו למסקנה שהן צריכות. החבילת כוללת דברים קטנים כמוצצים, טיטולים ובקבוקים, ועד לדברים גדולים יותר כמו מיטה או אמבט מיוחד. בין כל המוצרים האלה ודאי תוכל למצוא משהו שיהווה מתנה מקסימה ותוציא מהאמא הצעירה חיוך מאיר עיניים, וקבלה בלתי מעורערת לעולמה המשתנה. אזהרה- חזיות הנקה זו לא מתנה טובה!
גם חברך הטוב, יטפח קלות על שכמך ויודה לך מקרב לב, בסך הכל, אף אחד לא ציפה ממך, הרווק הנצחי להיות מעורב, אבל הנה, הוכחת לכולם שאתה מחובר, מפרגן ובאופן כללי, מתעניין בחברות הרווקות של האם הטרייה.
הכותב כותב על מוצרי תינוקות, בגדי תינוקות , משחקים לילדים ועוד מגוון מוצרי תינוקות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה