התינוק האופנתי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

התינוק האופנתי 

מאת   18/05/2009 |  נצפה 2417 פעמים
מזל טוב! בשעה טובה נולד לכם מלאך קטן, שיא השלמות עלי אדמות, מקור האושר שלכם מעכשיו ולתמיד, סיבה לכל הגאוות העתידיות, וכן, הוא גם צריך להתלבש.
בניגוד לעבר, כשמוצרי תינוקות היו, פחות או יותר, עוברים בירושה מהבן הבכור, מהאח הצעיר, מבן הדוד, האחיין, או מהבוידעם אצל אמא בבית, ששומרת הכל למקרה ש.., הרי היום מדובר בתעשייה שלמה, לא זולה כלל, שגורמת לכם לחשוב שלעולם לא יהיה לכם מספיק בשביל התינוק שלכם.
כל בית אופנה המכבד את עצמו, יוצא בקולקציה מוצרי תינוקות מיוחדת בכלל, ובגדי תינוקות בפרט. המעצבים הבינו, שאופנה היא חלק חשוב בעיצובו של הילד ומקפידים לאמר לנו את זה בכל הזדמנות. לפעמים הם שוכחים, שמדובר בילד שיעדיף חיבוק של אמא, על פני כל חולצה חדשה, מגניבה ואופנתית ככל שתהיה.
אז קודם כל, תירגעו. השוק אמנם מוצף אך יש מקום להשוות מחירים, לבצע סקר שוק, ולקנות רק את מה שצריך בלי לפתוח תוכניות חיסכון. צריך רק קצת מוטיבציה וגבולות ברורים של מה בדיוק, אבל בדיוק, אתם צריכים.
בגדי תינוקות, למשל. סביר להניח שאם מדובר בילד ראשון תרצו להתחדש יחד אתו ולקנות לו מלתחה שלמה, שתהיה רק שלו. בכל קניון, מרכז מסחרי וגם באינטרנט, תוכלו למצוא מבחר עצום של בגדי תינוקות לכל שלב התפתחותי של הילד או הילדה. החנויות מציעות מגוון של צבעים, עיצובים ואיכות, רק תבחרו. ההמלצה שלנו היא לקנות את הכל במקום אחד ולא לבזבז זמן וכסף על הסתובבויות חסרות פשר. זכרו, חוש אופנתי יפתח האוצר שלכם רק בעוד כמה שנים, כרגע, התרכזו ביעיל, בנוח, ולאו דווקא ביפה והיקר.
עוד דבר שיש לזכור, ההתפתחות של הילד בשנים הראשונות היא מואצת ודינמית. אל תתביישו לשאול בעצתם של בעלי נסיון לגבי כמות בגדי התינוקות שאתם קונים. הרבה פעמים נוצר מצב שמה שהיה טוב לתינוק היום, לא כל כך טוב מחר. בחרו בקפדנות ואל תיסחפו אחר אופנות והבטחות שווא.
והכי חשוב וגם הכי ברור. בגדי תינוקות הם לא תחליף לחיבוק, ליטוף, ואהבת הורים אמיתית.
הכותב כותב על מוצרי תינוקות, בגדי תינוקות , משחקים לילדים ועוד מגוון מוצרי תינוקות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה