מוצרי ים המלח
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מוצרי ים המלח 

מאת   10/05/2009 |  נצפה 3925 פעמים
מוצרי ים המלח

כל ספא כיום שמכבד את עצמו דואג לפנק את לקוחותיו בערכת מוצרי ים המלח.

מיכאל
פורסם: 01/04/09 11:52

מוצרי ים המלח

כל ספא כיום שמכבד את עצמו דואג לפנק את לקוחותיו בערכת מוצרי ים המלח ושאר מוצרי ספא. מוצרי ים המלח ידועים ביכולת הטבעית שלהם ראשית כל. אין כאן חומרים לא טבעיים עם השפעות לוואי, הכל כאן נמצא בחבילה אחת וגם טבעי להפליא. בעידן שלנו אנשים כידוע מחפשים את הטבעי ומתרחקים מין המלאכותי. הטבעי תופס טריינד חזק ואילו המלאכותי יורד אט אט מהאופנה אל המחסנים. מוצרי ים המלח לא רק שהם יעילים הם גם טבעיים החל מהסבונים, מלחי האמבט, המשחות נגד קרני השמש וכן מוצרי הטיפוח או השמפואים, יש גם את מוצרי הקוסמטיקה למיניהם וכן את מוצרי הפילינג לחידוש העור וכן המסכות עם המשחות הנוקשות שנותרות עד שהם מתייבשות על העור ואז מגלים את העור, אותם משחות משמשות גם הם לחידוש העור.

בערכת מוצרי ים המלח יש הכל, בערכת מוצרי ים המלח יש איכות, בערכת מוצרי ים המלח יש כמות גדולה של מוצרים בעסקאות חבילה משלמות, בערכת מוצרי ים המלח יש את מה שאת או אתה צריכים, בערכת מוצרי ים המלח יש לנו מוצרים לכל סקאלה, מוצרים ליומיום כמו כן מוצרים ספציפיים לדברים מיוחדים. מוצרי ים המלח הם קוסמטיקה במיטבה, בערכת מוצרי ים המלח נוכל למצוא מוצרים שיתנו לנו חיזוקים רפואיים שונים החל מטיפול בעור הפנים ועד לטיפול בעור כף הרגל. בערכת מוצרי ים המלח מתאימים לטיפול בפצעים וכן באדמומיות העור וכן בעור פנים שמן או בעור פנים יבש, יש גם סוג של מוצרים בערכת מוצרי ים המלח שמתאימים לעור ביניים שזה מין סוג של עור שהוא לא שומני יותר מידי ולא יבש יותר מידי. מדעני מוצרי ים המלח התאימו למזלנו את הערכאות שנמכרות בשוק כיום לכל סוגי העור הקיימים כאשר מידי שנה הם יוצאים במוצרים חדשים היישר ממעבדות החברה. מוצרי ים המלח משווקים לחו"ל לאור הצלחתם הרבה בארץ. כיום החברה פנתה לשוק האירופאי ומוצריה מגיעים עד לרומניה ולמדינות מזרח אירופה. הפופולאריות של מוצרי ים המלח מרקיעים שחקים. נשים רבות מחזיקות בביתם לפחות ערכה אחת של טיפוח מבית מוצרי ים המלח.

מוצרי ים המלח ייחודם הוא בהתאמה שלהם לאקלים הארצי החם והלח כאשר ערכאות טיפוח שמגיעות מחו"ל לא תמיד עומדות בפני האקלים בארץ ולכן לא תמיד אפקטיביות בדיוק כמו במכוניות גם במוצרי טיפוח קיים אותו סיפור, למשל הסקודה שמוצאה הוא רוסי צ''''כי וכן הלאדה מתאימות לאקלים הצ''''כי או הרוסי שהוא אקלים קר מאוד ולכן הרכבים הללו היו בעבר מגיעים לארץ ומיד נתקלים כאן בשמש החמה שהייתה מכה שוק על ירך בצבע האוטו, מה שלא עשה החום עשתה הלחות והרכבים הללו בסלו ממערכת מים שאולי הייתה מתאימה מאזורים קרים אבל לא לאזורים חמים כמו בארץ. גם בשוק מוצרי הקוסמטיקה בארץ במיוחד חשוב לשים לב לעניין ההגנה בפני השמש, רמת ההגנה בתחום מוצרי ים המלח היא רבה מעל המשוער ואילו במוצרים אחרים היא קיימת מעט אם בכלל. נושא זה חשוב במיוחד לבריאות העור באקלים החם והלח בארץ כאשר המוטיב של האקלים הוא קריטי במקרה שלנו.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה