מוצרי ספא בנופש שלנו
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מוצרי ספא בנופש שלנו 

מאת   10/05/2009 |  נצפה 1679 פעמים
מוצרי ספא בנופש שלנו

מוצרי ספא נחשבים למוצרים משלימים לאווירת הספא ולנופש שאליו הולך הזוג הטרי.

מיכאל
פורסם: 01/04/09 11:52

מוצרי ספא

מוצרי ספא נחשבים למוצרים משלימים לאווירת הספא ולנופש שאליו הולך הזוג הטרי. ספא בצימר בצפון או ספא באחד מבתי המלון היוקרתיים בארץ אפקטיביים לשם רגיעה ופסק זמן מהעבודה ומחיי היומיום הרגילים של בעל המקצוע או אשת העסקים. גם עקרת הבית או הפנסיונר יוצא לספא כדי לנפוש ולשכוח מכל ענייני היומיום הרבים שמציפים אותו כמו חשבון החשמל, הארנונה והמים או תשלומי הגז המשכנתא או שכר הדירה. גם ענייני העבודה והלחץ בהם הם גורמים משפיעים על ההחלטה לצאת לנופש ולהשתכשך הספא מפנק. אם כבר מדברים על נופש וספא אז חייבים כאן להרחיב את הדיבור על מוצרי ספא. מוצרי ספא משלימים את חווית הספא, מוצרי ספא הם חיוניים לספא. מוצרי ספא הם דבר בסיסי לכל בית הארחה או בית מלון שמחזיק ברשותו ספא. מוצרי ספא ניתנים על פי רוב חינם לנופשים.

אין ספא ללא מוצרי ספא מוצרי ספא הם בריאותיים ומשמשים לגנה מפני השמש כאשר הספא משמש תחליף לבריכות מלאכותיות או למעיינות של פעם. מוצרי ספא מכלים מינרלים של מוצרי ים המלח וכן קרמים שמרככים את העור ונותנים לו תחושה נעימה ושאר מוצרי קוסמטיקה. מוצרי ספא כוללים כיום סבונים, שמפו, כל מיני נרות ריחניים וכן שמנים ארומאטיים. מוצרי ספא משפרים את בריאות הגוף וכן טובים לעור הפנים והגוף. הם מבוססים בדרך כלל ממוצרים טבעיים שונים ונותנים אווירה אחרת לספא, מוצרי ספא משתלבים היטב עם הספא ועם האפקט המרגיע שלה והשלווה שהיא מפילה על המשתכשכים בה. חוויית מוצרי ספא היא חלק מחוויית הספא. סבונים ארומאטיים, משחות ומסכות פילינג לפנים וכן שמפו על כל סוגיו וריחותיו ולקינוח נרות ריחניים, הכל נחשב לחלק מאווירה קסומה השוררת בספא החם. מוצרי ספא מכילים בתוכם בתוך שלל המוצרים מינרלים שונים שעשירים במשחות שמזינות את העור כפי שציינו וכן סוגים שונים של שמנים טבעיים וכן תמציות צמחים שונות בעלי ריחות מיוחדים ונעימים. מוצרי ספא נחשבים למוצרים איכותיים עם קומפלקס שלם והתאמה לספא. ההתאמה של מוצרי ספא לספא נחשבת למלאכה מורכבת. חשוב שהחומרים של מוצרי ספא יתאימו לכל סוגי האוכלוסייה ללא יוצא מין הכלל ויהיו חומרים שמתאימים לכל כיס. יש בשמים מיוחדים לספא ומוצרים אחרים כמו משחות שונות לפנים, לצוואר, לגוף בכלל וכן לידיים או לרגליים וכדומה שמתאימים לספא. סקאלת המוצרים של מוצרי ספא היא רחבה מאוד וגדולה. המוצרים נותנים לעושים בהם שימוש תחושה של צעירות ורעננות.

בתחום מוצרי ספא, קיימים מוצרי ספא מיוחדים לטיפוח לגבר. מוצרי ספא לגבר ללא ספק הם כמובן שונים לגמרי ממוצרי ספא לאישה. מוצרי ספא לגבר הם מוצרים השמים דגש על נעימות ועל הנאה לאו דווקא כמו אצל האישה על יופי וטיפוח היופי. לגבר חשוב מוצרי ספא מרגיעים עם משחות להקלה משרירים תפוסים או קרמים להרגעת העור. הקרמים מגיעים במבחר סוגים לכל סוגי העור למיניהם כך שאין סוג אחד שרק ממנו ניתן לבחור מה שרוצים. המבחר של מוצרי ספא מועיל לבחירה במוצר המתאים ביותר לספא ולאדם הנופש בו.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה