סימנטק מרחיבה פעילות SMB עם הפנים לשותפים העסקיים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

סימנטק מרחיבה פעילות SMB עם הפנים לשותפים העסקיים  

מאת   10/05/2009 |  נצפה 1593 פעמים
"כחלק מההיערכות של סימנטק לשנה החדשה, החלטנו לחזק ולהעמיק את השותפות עם העסקים הקטנים והבינוניים והשקנו קו מוצרים חדש במיוחד עבורם", כך אמר שמוליק אנג'ל, מנכ"ל סימנטק ישראל, באירוע שקיימה החברה לשותפיה העסקיים מתחום ה- SMB. באירוע הושק פתרון Symantec Endpoint Protection Small Business Edition שתוכנן במיוחד עבור לקוחות עסקיים קטנים הרוצים הגנה מקיפה קלה ופשוטה להתקנה, הטמעה וניהול, ומספק כלים מובנים (Built-in) המפחיתים את רמת המומחיות הנדרשת בתפעולה.

את פשטות ההתקנה של Symantec Endpoint Protection Small Business Edition, הדגימו טל קנדל - מהנדס מערכות בכיר בסימנטק ושמשון אוסקר - מהנדס מערכות בסימנטק, מול קהל השותפים, כאשר התקינו אותה בזמן של 15 דקות ותוך מספר "הקלקות" מועט בלבד. "הפתרון החדש של סימנטק מעניק לעסקים קטנים ובינוניים את אותה הגנה שמקבלים לקוחות גדולים, מבלי שיזדקקו למומחה IT", הסביר קנדל.

בנוסף, הכריזה סימנטק בכנס על שתי חבילות הגנה חדשות וייחודיות: האחת, Symantec Endpoint Protection Small Business Edition, מיועדת ללקוחות SMB ומגנה על נכסים עסקיים קריטיים על-ידי אבטחה נגד איומי תוכנות זדוניות ודואר זבל (ספאם), ועל-ידי התאוששות מהירה של מערכות מחשבי לקוחות. השנייה, Symantec Protection Suite Enterprise Edition כוללת טכנולוגיות הגנת נקודות קצה של סימנטק, אבטחת מסרים והתאוששות מערכת, המאפשרות ללקוחות להפחית את עלות אבטחת סביבותיהם וניהול יעיל של סיכונים לתשתיות IT של ימינו.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה