מהו ההבדל בין אנשים קרייריסטים ואנשים משפחתיים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו ההבדל בין אנשים קרייריסטים ואנשים משפחתיים? 

מאת   30/04/2009 |  נצפה 2109 פעמים


קרייריסטים - העצמי עומד לפני הכל

קרייריסטים הם אנשים ששמים את עצמם לפני הכל. המימוש העצמי, תחושת הכוח, מרחבי החופש, העשייה, הפיתוח והשגשוג האישיים וכמובן ההישגיות - כל אלה מניעים אותם.

בשביל הקרייריסט ישנו מושג מקודש הנקרא קריירה, הצלחה אישית ותחושת המיצוי העצמי. המושגים הללו קודמים לכל דבר אחר - אהבה, זוגיות, רומנטיקה, משפחה, גידול ילדים, דאגה לאחרים וכו'.


משפחתיים - המשפחה עומדת לפני הכל
אצל המשפחתיים המושגים של כסף וקריירה הם מושגים מעורפלים ובלתי ברורים. אצלם הסביבה, החברים, הזוגיות, השבטיות, גידול הילדים והאהבה הם במרכז החיים - כל היתר טפל.

משפחתיים הם אנשים שבדרך כלל מקימים משפחה רחבה עם מספר ילדים אשר מהם הם שואבים את עיקר הסיפוק וההנאה בחיים. הקריירה אינה מרכזית, על פי רוב הם אינם עוסקים בתפקיד מפתח או בעמדת כוח, תעסוקתם הם "רגילה" ולעיתים אף סתמית, ואת עיקר מרצם הם מפנים לפיתוח המשפחה, ההשקעה בילדים, האירועים החברתיים סביב המשפחה ותחושת השבטיות והביחד.קרייריסטים - לא יודעים לטפח משפחה, ילדים ומערכות יחסים


למרבית הקרייריסטים יש קושי לבנות משפחה, לטפח אותה, לשמור על היחסים ההדוקים בין בני המשפחה, לבנות מערכות יחסים מכבדות, אוהבות וחזקות ולהפנות משאבים רגשיים וחומריים לאחזקת המשפחה וליכודה.

קרייריסטים נוטים יותר להתגרש, לבנות משפחות מפורקות ולא מתפקדות ברמה הרגשית, לשים דגש על הישגים אבל לא על אהבה, קבלה, חום ויחסים, להישאר רווקים כל חייהם א לפחות עד גיל מאוחר ולהתמסר לעולם העשייה, ההצלחה, הכסף וההישגיות.משפחתיים - מתקשים לפתח עצמאות כלכלית, הישגיות ופריצת גבולות


למרבית המשפחתיים יש קושי להציג לראווה קריירה שהיא ביטוי למימוש עצמי אמיתי, הגשמה של חלום אישי והליכה עד הסוף עם התשוקה והפנטזיה על הצלחה כבירה עד למימושה המלא.

משפחתיים נוטים יותר להתחתן מהר, להקים משפחות רחבות, להוביל בתחומי החברה, הקשרים, החברים והיחסים, לעסוק הרבה מאוד בפעילויות שבטיות עם משפחות נוספות, להזניח את העצמי, לוותר על מיצוי עצמי או על מציאת האני האמיתי ולהקריב את עצמם לטובת המסגרת, החום והמשפחה.
וטיפ לסיום: קרייריסט יציג לראווה את הישגיו החומריים ואת הקריירה שלו. משפחתי יציג לראווה את הילדים שלו כהישג הגדול ביותר שלו.


יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה