מהו המחיר של פנטזיה זוגית ומהו הרווח מויתור על פנטזיה זוגית?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו המחיר של פנטזיה זוגית ומהו הרווח מויתור על פנטזיה זוגית? 

מאת   16/04/2009 |  נצפה 2214 פעמים


מהו המחיר של פנטזיה זוגית ומהו הרווח מויתור על פנטזיה זוגית? / מאת יואב ברנזוןמחיר הפנטזיה הזוגית

לפנטזיה זוגית ישנו מחיר גבוה - לעיתים כבד ביותר. פנטזיה זוגית מעכבת את ההתפתחות הזוגית, משאירה הרבה מאוד אנשים ללא מערכות יחסים קבועות, הופכת אנשים למחפשים סדרתיים אך לא למוצאים וכרוכה כמעט תמיד בכאבי לב ובשברונות נפשיים קשים.

פנטזיה זוגית גורמת לאנשים להישאר במקרים רבים במצב זוגי תקוע ולעיתים תלוש מהמציאות. בשם המרדף אחרי האהבה האולטימטיבית והמושלמת - אותם אנשים נותרים בודדים, מבולבלים, חסרי מיומנות זוגית, בעלי קשרים זוגיים רופפים וללא מוכנות לבנות קשרים אלא רק מתוך ציפייה לבואה של מערכת היחסים המושלמת, המוכנה, האינסטנט.


ויתור על הפנטזיה הזוגית
ויתור על הפנטזיה הזוגית הוא לעיתים צעד של בגרות והתבגרות. לויתור על הפנטזיה הזוגית ישנו ערך מרכזי וחשוב - היכולת לחזור לקרקע המציאות ולבנות קשר זוגי אחד, טוב, רציני ובר-קיימא.

מי שמוותר על הפנטזיה הזוגית שלו מפנה את עצמו לבניית קשר זוגי "ארצי", אמיתי ונטול פוזה. קשר שאיתו ניתן לחיות, להתקדם, להתמסד ולהזדקן. קשר אמיתי של חברות, תמיכה, אכפתיות ואהבה.בדידות, קושי וכלום ביד


מרבית האנשים שמתעקשים על פנטזיה זוגית הם אנשים בודדים שחווים קשיים זוגיים רבים מאוד ובדרך כלל נותרים עם כלום ביד. אנשים כאלה הם אנשים שיוצאים עם בני זוג נשואים, עם בני זוג לא בשלים, עם בני זוג שאינם רוצים בהם או שפשוט מציבים לעצמם רף גבוה ואינם יוצאים עם אף אחד.

פנטזיה זוגית היא דבר גרוע אם היא הופכת לחזות הכל וגורמת לאנשים לתקוע את עצמם במצב בלתי אפשרי לאורך חודשים ושנים. פנטזיה היא דבר טוב רק אם היא מבוססת על תוכנית פעולה ברורה ומעשית ורק אם מושקעים בה מאמצים מאוד גדולים ויש לה סיכויים מוכחים.חיים אמיתיים, פשרה ורווח מיידי


חיים אמיתיים מבוססים על המוכנות לוותר על הפנטזיה ולעבור למישור המציאות הפשוטה. חשוב להבין , שהפשרה הכרוכה בויתור על פנטזיה זוגית כוללת בתוכה יתרונות ברורים ורווחים מיידיים.

אנשים שמוותרים על פנטזיה זוגית יכולים סוף סוף לממש את עצמם במסגרת זוגית, להיגמל מההרגל להיות לבד, להקים משפחה וילדים, לזכות בחיזוק הביטחון העצמי, להשיג סטטוס טוב ומשופר יותר של "נישואים" או "זוגיות", לקבל השראה ותמיכה מבני הזוג, להיעזר במשפחת בן הזוג לשיפור ושדרוג החיים ולרכוש מיומנות זוגית המבוססת על ניסיון מעשי בשטח במקום על פנטזיה שתלושה מהמציאות.וטיפ לסיום: ככל שעוברות השנים מרבית האנשים נוטים לוותר על הפנטזיה הזוגית הלא ממומשת שלהם ולחפש קשר מעשי ואמיתי שיש בו אלמנטים של פשרה מודעת, אבל יתרונות ורווחים ברורים ומיידיים לצידם.


יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה