שלום אמיתי יבוא רק בעשייה בלבד !!!
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

שלום אמיתי יבוא רק בעשייה בלבד !!!  

מאת   13/04/2009 |  נצפה 1948 פעמים
המיואשים מדרך השלום צריכים להבין - "השלום - הוא לא משחק שש - בש פשוט וקל של מזל קוביות, אלא משחק שמחט ארוך ומסובך של חשיבה כואבת וקשה."

שלום אמיתי, לא בא בקלות כול כך ובאמונה של ידיים פתוחות - אז הכול בא אלי. אלא בתהליך ממושך ובבניה איטית ויסודית מאוד. שאם לא כך, השלום ייהפך למלחמה ארוכה שלא תגמר לעולם.

שלום אמיתי יבוא רק בעשייה בלבד !!! אנחנו צריכים לעשות ולפעול בלי שום הפסק למען השלום בנינו לבין הפלסטינים, בשיתוף פעולה מלא כול שנייה ודקה בלי שום מנוחה וויתור. ולא לשבת בסלון שבבית רגל על רגל מול הטלוויזיה, או להתמכר לאדישות בישיבה בבית קפה בתל - אביב, ולקשקש דיבורי סרק עם חברים. באמונה, לא מביאים שלום אמיתי רק בעשייה בלבד !!!

"העובדה שבמעשים, והתרגלות למעשים מסוימים, מושכים אחריהם את היווצרותה של ערכיות מסוימת. ולבסוף גם הלך הרוח מסוים, היא תוצאה טבעית. כשם שבלתי טבעי הוא שמתוך ערכיות בלבד יצמחו 'מעשים'. אדם חייב להתאמן בחיזוק רגשות ערכיים, כי אם בעשייה." [פרידריך ניטשה - פילוסוף גרמני]

בנוסף לכן, אלברט איינשטיין המדען הדגול כתב - "העולם לא יושמד מאלה שעושים רע, הוא יושמד מאלה המסתכלים מהצד ולא עושים דבר." שלום אמיתי יבוא רק בעשייה בלבד !!!
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה