מהי מצויינות נשית וכיצד ניתן להגיע אליה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהי מצויינות נשית וכיצד ניתן להגיע אליה? 

מאת   07/04/2009 |  נצפה 3844 פעמים
מהי מצויינות נשית וכיצד ניתן להגיע אליה? / מאת יואב ברנזוןעצלנות נשית

עצלנות היא תכונה האופינית לנשים רבות. עצלנות מתבטאת בראש ובראשונה בכמות המאמצים שהאישה מוכנה להשקיע כדי להפוך את החיים האישיים והזוגיים של לחיים מעולים.

מרבית האנשים, ובתוכם גם מרבית הנשים, מצפים לחיות חיים מעולים תמורת השקעה מועטה הן ברמה הרגשית והן ברמה המעשית. וכך, כאשר החיים שלהם אינם מגיעים לפסגות שעליהם הם חלמו - הם מתאכזבים ומחפשים את מי להאשים. נשים עצלניות נוטות להאשים את הגברים שלהם בבינוניות של עצמן, כי זה הכי קל והכי זמין להן להאשים את בני הזוג שלהן במקום לבדוק את עצמן, וגם כי מרבית הגברים מוכנים לקחת על עצמם את ההאשמה הזאת בשל ביטחון עצמי נמוך או לקוי.


בינוניות
בינוניות נשית באה לידי ביטוי בכושר מוגבל מאוד לאהוב, להכיל, לקבל ולפרגן לגבר. נשים רבות אינן יודעות לאהוב ולבטא אהבה, ואינן מוכנות באמת להתאמץ לשם כך כדי ליצור ולזכות בתמורה בזוגיות מופלאה.

הן שוחקות את הקרדיט שהגברים שלהם נותנים להן בתחילת הקשר הזוגי, וכך במשך הזמן הזוגיות שלהן הולכת ודועכת - רק משום שהן הזניחו את הבסיס של הקשר ולא הזינו אותו באמצעות אהבה ומצויינות.הכושר לאהוב בצורה מלאה


כדי להצליח בזוגיות יש לאהוב באמת, יש לפרגן, יש לתת מכל הלב, יש להפסיק את ההתחשבנויות, יש להקשיב לצרכים האמיתיים של הצד השני ולספק לו אותם ויש לחדול מהצורך להתחמק ממטלות ולברוח מתפקידים בסיסיים.

אישה שאינה יודעת להגיד מילה טובה, שנמנעת מיחסי מין, שאינה מוכנה לבשל, שאינה מעניקה תחושה של ביתיות וחום בבית, שנוטה לקטר כל הזמן, ליצור אווירה שלילית, לשגע את הגבר בכל דבר קטן, להוציא עליו את כל התסכולים שלה, לנהל איתו מאבקים, להראות לו שהיא חכמה או טובה ממנו, לבקר ולשפוט אותו ללא רחמים ולא להראות לו אהבה וקבלה אמיתית - לעולם לא תוכל להינות מזוגיות טובה עם הגבר שלה אלא מזוגיות בינונית ומטה.
הכושר לפעול ולעשות ללא פחד

מצויינות נשית קשורה קשר הדוק בזרימה, בעשייה, בהפסקת החשיבה והדאגה ומהיכולת לפעול לא ממקומות של פחד אלא ממקומות של יצירה, שמחה, אהבה, נדיבות וחיוביות.

כאשר אישה מחליטה להפוך לאדם חיובי, מצטיין, לא מתחשבן, מעניק, מפרגן וכייפי - הזוגיות שלה מתחילה ללבוש צורה של זוגיות מופלאה, זורמת, כייפית ואכפתית. היא מקרינה אהבה וחום - והיא מקבלת אותם בחזרה מהגבר שלה כפליים.וטיפ לסיום: אישה שרוצה זוגיות מופלאה חייבת לתת מעצמה בנדיבות ולהפיק מעצמה את המיטב שבה. אישה קמצנית, סגורה, אנוכית ודעתנית לעולם לא תגיע לזוגיות מופלאה כי במו ידיה היא יוצרת זוגיות הפוכה, כוחנית, דלה, תחרותית וחלשה.
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה