אתר אכול ושאטו מקיים בשיתוף עם יקבי ברקן תחרות מתכוני גולשים לקראת הפסח
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אתר אכול ושאטו מקיים בשיתוף עם יקבי ברקן תחרות מתכוני גולשים לקראת הפסח 

מאת   24/03/2009 |  נצפה 2000 פעמים
לקראת ליל הסדר וחג הפסח, מקיים אתר אכול ושאטו בשיתוף עם יקבי ברקן, תחרות מתכוני גולשים ראשונה של האתר, במסגרתה מתבקשים הגולשים להציע מתכונים מומלצים שלהם, בהם משולבים יינות יקבי ברקן, כאשר המציעים את ארוחת החג המנצחת יזכו בפרסים.

גולשי אכול ושאטו ישלחו מתכונים לאחת או יותר מארוחות החג: מנה ראשונה, מרקים, מנה עיקרית וקינוח, כאשר הם יבחרו את היין המתאים למנה על פי המלצות הייננים המצטיינים של ברקן וישלחו עד 31 במרץ 2009 את טופס ההשתתפות המופיע באתר www.foodis.co.il/passover2009.


זיו אייל, היועץ הקולינרי ומנהל הפורום של אכול ושאטו, יבחר את המנות שיעלו לגמר להצבעות הגולשים.
המתכון שיזכה במספר ההצבעות הרב ביותר בכל אחת מהקטגוריות יזכה את שולחו באריזת שי הכוללת 4 בקבוקי יין מסדרת רזרב של יקבי ברקן.
בנוסף, הגולש ה- 30 שיבחר את ארוחת החג המנצחת, הכוללת את כל ארבעת המתכונים שיזכו למספר ההצבעות הרב ביותר, יזכה גם הוא באריזת שי הכוללת 4 בקבוקי יין מסדרת רזרב, מתנת יקבי ברקן, ובנוסף יזכה בארוחה במסעדה.

רענן (רני) רוגל, העורך הראשי של אכול ושאטו, אומר: "עד היום פורסמו באכול ושאטו רק מתכונים חתומים ע"י שפים וגופים מוסדיים, הזוכים לחשיפה גבוהה מאוד. עתה, כאשר יש באתר יותר
מ- 4,200 מתכונים (מונה המתכונים מופיע בתחתית העמוד הראשי של האתר, ומתעדכן בהוספת כל מתכון חדש), אנחנו עושים צעד ראשון לשילוב מתכוני גולשים באתר. אנחנו שמחים על כך שיקבי ברקן הרימו את הכפפה והצטרפו אלינו במיזם חלוצי זה של אכול ושאטו, בעקבותיו יבואו רבים אחרים".
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה