שרתי CMT של סאן גוברים על יבמ בוירטואליזציה וביעילות אנרגיה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

שרתי CMT של סאן גוברים על יבמ בוירטואליזציה וביעילות אנרגיה 

מאת   23/03/2009 |  נצפה 1996 פעמים
סאן מיקרוסיסטמס הציגה עדכוני תוכנה חדשים וביצועי שיא של משפחת שרתי
Sun SPARC Enterprise מרובי נימים במעבד (CMT) המריצים מערכת הפעלה סולאריס.

עם תוכנת ויזואליזציה מעודכנת, שיא עולמי חדש במבחן השוואתי לביצועי ג'אווה (SPECjAppServer 2004), וגידול דו-ספרתי בהכנסות - מערך שרתי CMT של סאן ממשיך לספק ללקוחות יתרון תחרותי תוך הפחתת עלויות וצריכת אנרגיה לעומת מערכות IBM Power.

משפחת שרתי סאן עם טכנולוגיית CoolThreads מובילה בביצועים עם יותר מ- 60 שיאים עולמיים שהושגו עד היום במבחנים ארגוניים ובמבחני HPC מובילים.
בהשוואה אחד לאחד של מערכות, מספקים שרתי Sun CMT ביצועים, יחס מחיר/ביצועים
ו- TCO כוללים טובים יותר.

בפריסות ERP ו- CRM טיפוסיות יכולים לקוחות למזג עד ארבע ארוניות של שרתי IBM Power 570 לשני שרתי SPARC Enterprise T5440 בלבד - ביחס עלות חומרה של כמעט 1/5. לקוחות יכולים גם להפחית את עלויות החשמל והקירור שלהם עד ב- 70 אחוז.

"שרתי CMT של סאן מצוידים ברמות עוצמה של חדשנות עם מעבדי אולטרספרק, סולאריס
ו- LDoms (וירטאואליזציה), ונותנים ללקוחות שילוב מנצח של ביצועים, התרחבות, ויעילות-אנרגיה", אומר דן טולדנו, מנכ"ל סאן ישראל. "פלטפורמה זאת היא חבילה שלמה הבנויה עבור וירטואליזציה וקונסולידציה, עם חסכון עלויות מאסיבי בחשמל, שטח וקירור. ועם גידול דו או תלת ספרתי בהכנסות במשך 10 רבעונים רצופים, שרתי CMT הם מה שלקוחות רוצים וצריכים עבור זמנים מאתגרים אלה".

שרתי סאן עם טכנולוגיית CoolThreads מצוידים בוירטואליזציית קוד פתוח מובנית, ללא עלות נוספת דרך Solaris Containers ותוכנת (LDoms) Sun Logical Domains, מה שעושה אותם לפלטפורמה אידיאלית עבור קונסולידציה של מאות עומסי עבודה קיימים ברמה ארגונית לתוך מערכת יחידה.

סאן שחררה את הגרסה האחרונה של תוכנת Sun LDoms שלה המצוידת ביכולות מתקדמות של ניידות דומיינים, תצורה דינמית מחדש של קלט/פלט וירטואלי, וקלט פלט היברידי עבור יחידות ממשק רשת. תכונות חדשות אלה מרחיבות באופן דרמטי את היכולות, ביצועים ושימושיות של תוכנת Sun LDoms, ועוזרים ללקוחות להגביר יעילות מרכז מחשבים.

לפרטים נוספים: שימרית רון, דורן תקשורת, 09-7750745, 050-8333127
דניאלה ריכטר, דורן תקשורת, 09-7750799
אודות סאן מיקרוסיסטמס
סאן מיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים - "הרשת היא המחשב" - הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פיתוח קהילה והובלה בחזון הקוד הפתוח.
סאן פועלת כיום ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לפרטים אודות החברה ניתן להיכנס לאתר שכתובתו: www.il.sun.com
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה