מערכת אזעקה הנטר פרו G של פימא - מאת להב שיווק
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מערכת אזעקה הנטר פרו G של פימא - מאת להב שיווק 

מאת   22/03/2009 |  נצפה 2041 פעמים

הנטר פרו G של פימא היא מערכת אזעקה קווית של 8 אזורים (גלאי אחד בכל אזור) עם אפשרות הרחבה לעד 32 אזורים באמצעות 3 כרטיסי הרחבה ( 8 אזורים כל אחד) או כרטיס הרחבה של גלאים אלחוטיים של ויסוניק המכיל עד 24 גלאים אלחוטיים.

חייגן טלפוני המחייג לעד 4 מספרי טלפון בעת פריצה ובדיקה רציפה של קו הטלפון מפני ניתוק או חבלה. המערכת מאפשרת כתיבת שמות אישיים לכל אזור בעברית.

הרכזת מאפשרת הפעלת אזור שלם (משרד, יחידה נפרדת) ובאם פורצים לאותו אזור המערכת מתקשרת למספרי טלפון של דיירי היחידה הנפרדת או המשרד מבלי להטריד את בני הבית האחרים


לוח המקשים הכותב (קיבורד) מדווח על כל מצב, פעולה, הפרעה לגלאי, זמן ההשהייה שנותר עד להפעלה, ודיווח יומן. רישום בזיכרון של 100 אירועי הפעלה/ כיבוי עם שם המשתמש, שעה, תאריך, ופירוט האזורים שנוטרלו בהפעלה.
ניתן לחבר עד 8 לוחות מקשים (קיבורד הפעלה/ כיבוי) במקביל. זמני השהיה שונים לכניסה ויציאה ולשתי כניסות נפרדות. כמו כן, מהקיבורד מופק צפצוף בקרת כניסה (בעיקר עבור חנויות) ובמקרה של תקלה או מצבר חלש. הקיבורד כותב הנחיות ידידותיות בעברית עבור המשתמש הסופי לשם הפעלה, כיבוי ונטרול אזורים.
יש ל"הנטר פרו G" הגנה בחומרה ובתוכנה מפני פגיעת ברק.
זיכרון בלתי נדיף לפרמטרים מתוכנתים עם אפשרות לשינוי גלאים, מיקומים והפעלות.
חיבור למצבר 5 אמפר עבור גלאים הממומקים רק בתוך הבית, ומצבר 7 אמפר עבור מערכת המכילה גם גלאים חיצוניים- נפח חיצוני ווילון חיצוני למקרה של הפסקת חשמל.

ניתן לחבר באופן קווי ל"הנטר פרו G" מיני רכזת אלחוטית ואליה ניתן לחבר גלאים אלחוטיים חיצוניים או פנימיים של חברת ויסוניק ולמקמם במקומות בהם לא ניתן להגיע עם חיווט מבחינה אסטטית.
במקרה ויש יחידה נפרדת בבית או משרד שרוצים לחבר למערכת האזעקה יש אפשרות לחיבור עם לוח מקשים (קיבורד) נפרד, סירנה חיצונית נפרדת והפעלה נפרדת לחלוטין מבחינת המשתמש הסופי.
המתגורר ביחידה הנפרדת יכול להפעיל את המערכת שלו מבלי להפעיל את שאר הבית ובמקרה של פריצה ניתן לתכנת את המערכת שתתקשר אליו בלבד ולא לשאר הטלפונים.

בתכנון בית חדש אנו ממליצים להקיף את הבית בגלאי נפח חיצוניים (ראה גלאי נפח חיצוני מסוג גארד) או גלאי וילון חיצוניים וכך ליצור מעטפת בטחון שהגנב יכול לראות ולהמנע מלהפעיל את הסירנה עוד לפני שגרם נזק כלשהו.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה