שיווק באינטרנט - טיפ גדול בשיווק לעסקים קטנים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

שיווק באינטרנט - טיפ גדול בשיווק לעסקים קטנים 

מאת   21/03/2009 |  נצפה 2040 פעמים
שיווק באינטרנט - טיפ גדול בשיווק לעסקים קטנים

(שודר ב 17-03-09 בתוכנית "ג'יגה בית" ברשת ב' עם נפתלי מנשה).

האינטרנט מאפשר שיתוף של הרבה מאוד סוגי תוכן, תמונות, מלל, וידאו, קול ומצגות. מרבית האתרים והערוצים המאפשרים תוכן גולשים, או, שיתוף קבצים לא תמיד מאפשרים שימוש יעיל ביכולות אלה מבחינה עסקית ושיווקית. לעסק הרוצה לנהל שיווק באינטרנט בצורה יעילה, היכולת לשתף תוכן וקבצים פותחת הרבה מאוד אפשרויות מבחינה עסקית ושיווקית, ולכן, אנחנו מציגים לכם אתר המאפשר זאת, http://presentation.brainshark.com/.

זהו אתר המאפשר שיתוף מצגות באינטרנט ומאפשר גם יצירת קריינות באמצעות הטלפון ומערכת מעקב אחר השימוש במצגת. התהליך מאוד פשוט, נרשמים באתר, מעלים מצגת פאואר-פוינט (PPT) לאתר, מתקשרים למספר טלפון ומקליטים קריינות לשקפים של המצגת. המצגת והקריינות נשמרים עבורנו בכתובת אינטרנט ייחודית לנו ואנחנו יכולים להפיץ את הכתובת הזו לכל דורש בדוא"ל, במסמכים, באתר או באמצעות דיוור יזום. מערכת הסטטיסטיקות באתר מאפשרת לנו לעקוב אחר השימוש במצגת ולמדוד את היעילות שלה ואת התרומה שלה לעסק.

למי זה שימושי, חברות ועסקים העושים שיווק באינטרנט ורוצים להפיץ ולשתף חומר שיווקי, או, מקצועי, מבלי להסתבך עם משלוח בדוא"ל של קבצים גדולים, או, התאמת האתר שלהם לשיתוף קבצים בעלויות גבוהות. באופן הזה ניתן לשלוח רק את הקישור למצגת. ניתן להקליט קריינות במספר שפות לאותה המצגת ולהשתמש בשירות הזה למטרת שיווק בינלאומי באינטרנט, או, תמיכה ללקוחות במספר שפות.

המנוי הבסיסי עולה 50 דולר לחודש ויש גם גרסת ניסיון ל- 60 יום המאפשרת העלאת מצגת וקריינות של 15 דקות.

יש באתר, מצגות המסבירות על כלל השירותים והאפשרויות הנוספות וכמובן דוגמאות מדוגמאות שונות לגבי אופן וצורת השימוש. ממצגות שיווק ומכירה, מצגות לתמיכה טכנית ומקצועית במוצרים שונים ועד קורסים והדרכות מקוונות במגוון נושאים בתשלום . במצגות ניתן כמובן לשלב גם תמונות וגם וידאו.

זו דרך קלה ושימושית לעסק לשדרג את פעילות השיווק באינטרנט שלו לחוויה עשירה, יעילה, וכמובן בינלאומית. בהצלחה.

דניאל צוקרמן, מומחה לשיווק ופיתוח עסקי באינטרנט.
משמש כיועץ ומאמן בשיווק במכללה לעסקים, מרצה בנושאי שיווק טכנולוגי ואינטרנט במט"י ירושלים, התאחדות המלאכה, המכללה למנהל ואחרים. משמש כמנחה אורח בתוכנית ג'יגהבית ברשת ב' עם נפתלי מנשה.
מייסד אדריכלות תוצאות באינטרנט - רעיונות, פתרונות, טכנולוגיות ושירותי שיווק באינטרנט.
נייד: 054.7739.007
דוא"ל: danny@wms.co.il
אתר: http://www.wms.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה