המרת קלטות ל DVD - שומרים את הזיכרונות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

המרת קלטות ל DVD - שומרים את הזיכרונות  

מאת   20/03/2009 |  נצפה 3717 פעמים
ובכן, גם כאן הגיעה הקידמה בכדי לתת מענה על הצורך הסנטימנטאלי שלנו וכך נולדה לעולם האופציה של המרת קלטות לדי וי די , או בלעז המרת קלטות ל DVD.

מדיה אנלוגית מול מדיה דיגיטאלית
כשמדברים על המרת קלטות ל DVD מדברים למעשה על ההבדלים בין מדיה אנלוגית בה משדר מכשיר הוידאו לבין מדיה דיגיטאלית בה משדר מכשיר ה DVD. נספר קצת על ההבדלים בינהם לצורך הבנת תהליך המרת קלטות ל DVD. ההבדל העיקרי בין המדיה האנלוגית לדיגיטאלית באה לידי ביטוי בכך שהמדיה האנלוגית מבוססת על המרה של תמונה וקול לגלים מגנטיים. כך, כאשר הגל נפגע גם המקור נפגע. לעומת זאת, במדיה דיגיטאלית המידע המוקלט מומר למספרים 0 ו-1 וכל עוד ניתן לקרוא אותם ניתן לשחזר את המידע. אחת הנקודות החשובות בהבדלים בין שתי המדיות היא אובדן איכות השכפול עקב שינוי הזמן. בניגוד למדיה האנלוגית בה האיכות נפגמת עם הזמן שעובר במדיה הדיגיטאלית האיכות שומרת על אותה הרמה. כמובן שכשמדובר בתוכן שנוצר כבר במקור במדיה דיגיטאלית ולא מדובר בתהליך של המרת קלטות ל DVD האיכות לא תרד עם ההמרה והעלויות הן מזעריות.

המרת קלטות ל DVD - כיצד לעשות זאת
עם השנים התפתחה האופציה של המרת קלטות ל DVD והיום ישנם מאות בתי עסק המציעים המרת קלטות ל DVD במחירים שווים לכל כיס. בתי העסק מציעים לרוב גם תיקון קלטות וידאו ולכן תוכלו להביא קלטות וידאו ישנות שנפגמו על מנת לתקנן ולהמירן לדיסק DVD.
לאילו מכם המחפשים אתגר טכנולוגי תוכלו לעשות זאת בעצמכם על ידי המרת הקלטות לקבצי מחשב. זהו תהליך לא פשוט המצריך, מעבר לידע כיצד לערוך המרת קלטות ל DVD גם את הציוד הרלוונטי. למי שבכל זאת מוכן לנסות ישנם שני דברים שצריך לשים אליהם לב בתהליך המרת קלטות ל DVD: ראשית עליו לדגום את החומר על ידי כרטיס וידאו. יש לציין שבמקרה כזה עדיף להשתמש בכרטיס וידאו מקצועי משום שכרטיסים חובבניים מביאים גם לתוצאה ירודה. השלב השני הוא ההמרה עצמה בה ברוב המקרים יש צורך במספר ניסיונות המרה עד להשגת האיכות הרצויה. יש לשים לב לגורמים שונים כמו איכות חומר הגלם, תנועה, צבע, קצב מועדף, אודיו ועוד.

המרת קלטות ל DVD - לזכות בזיכרונות מחדש
לעניות דעתי, המרת קלטות ל DVD עדיף לבצע בבית עסק מקצועי המתמחה בכך. זוהי טכנולוגיה נפוצה ולכן המחירים הם סבירים ביותר. עדיף שלא להסתבך עם ציוד מתוחכם ויקר. קחו את כל הקלטות החשובות לכם, בואו לבית עסק מקצועי ותזכו שוב בכל הזיכרונות המרגשים שאספתם ותיעדתם במהלך החיים.
כותב המאמר מתמחה בכתיבת מאמרים בנושא מצלמות בכלל והמרה מקלטות לDVD
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה