אל תכבו את עמוד השדרה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אל תכבו את עמוד השדרה 

מאת   18/03/2009 |  נצפה 2965 פעמים

 

ד"ר ח. תלחמי, כירופרקט, מגלה לנו כי תופעת המחלות, הבעיות הרפואיות וקצב ההזדקנות, מקורה בשרת הראשי, ובעצם, הכאבים בגב ובכלל הגוף - מערכת ההתראה בלבד!

 

מערכת העצבים המובילה אנרגיה (אימפולסים של חשמל), ואינפורמציה לכל תא ואיבר בגופנו, זורמת בתוך חוליות עמוד השדרה.

כל יחס לקוי בין חוליות עמוד השדרה (סובלוקסציה), הנגרם מהלחצים שלנו (לחץ נפשי, פיזי וכימי) - גורם ללחץ על העצבים הנמצאים באזור, וכך, האיברים אשר עצבים אלו אחראים עליהם, מקבלים אינפורמציה משובשת וכמות אנרגיה נחותה.

זו הסיבה להתהוותן של מחלות, בעיות רפואיות ותופעות מואצות של הזקנה.

דמיינו את מודל הגינה -

תאיו של גוף האדם הם כמו גינה, כל עוד פיקוח ההשקיה מגיע לכל איבר - התאים אינם מתייבשים ומתים. מדוע המחלות ותופעות הזקנה מתפרצות בצורה שונה אצל כל אדם? האם באמת מדובר בבעיה פיזית, גנים, אקלים ותזונה? או קיים גורם נסתר החשוב מכולם?

מסתבר כי הכול מתחיל בעמוד השדרה - המערכת העצבית המוגנת בתוכו, היא השרת הראשי של תוכנת הבריאות שלנו,

וכל תקלה בשרת - נוצרת בגללנו. המודעות לקחת אחריות ולתקן זאת - גם פה, רק באחריותנו.

הכירופרקטיקה מכווננת את חוליות עמוד השדרה מחדש ומשבצת אותן במקומן. הסדר המתקבל, מאפשר למערכת העצבים לזרום שוב בצורה תקינה ולהעביר לכל תא אנרגיה ומידע לצורך תפקודו.

המשמעות היא - החלמה כתוצאה מפתרון שורש הבעיה, לצד מניעת מחלות ובעיות רפואיות עתידיות. לגיבוי מדעי של מקור הבעיה ותהליך שיקומה, נערכות במרפאה בדיקות סריקה עצבית וצילומי יציבה המצביעים על מיקום הלחץ העצבי וכן על שינויים פיזיים אשר נגרמו ליציבה . השכלול של הנתונים המדעיים המתקבלים - מאפשר הן את מיקוד הטיפול המביא בסופו של דבר לבריאות אופטימאלית, והן את התיעוד לצורך ההשוואה של ההתקדמות והצלחת הטיפולים הכירופרקטיים בבדיקות החוזרות.

הכירופרקטיקה תופשת מקום נכבד בתחום הרפואה המונעת והטיפולית בארה"ב, בארץ, רק לאחרונה מתחילה להיכנס לתודעה התובנה כי אין מדובר בטיפול בבעיות גב, אלא - בטיפול בחוליות עמוד השדרה שבגב - לצורך פתרון בעיות ומחלות בכל הגוף.

הערך המוסף של הטיפולים מסתבר, יורד לפרטים הרבה יותר קטנים ממחלות וכאבים, אך בהחלט לפרטים אשר ברמת אישית - לפעמים הרבה יותר מציקים:

מטופלים מגיעים לבדיקה ולטיפול מסיבות שונות, לאחר שיקום וטיפול במקור שהוא עמוד השדרה ומערכת העצבים, מרבית המטופלים מבינים ששווה להם להמשיך ולטפח את הבריאות כפי שמטפחים את הגינה לאחר תקופת יובש וכמלות, ועובדים על הצמיחה המחודשת. עובדה זו, פיתחה את המושג הסוחף של "תחזוקת עמוד השדרה".

הכירופרקטיקה לא נחותה בחשיבותה לבריאות מאשר חמצן, תזונה, פעילות גופנית ועוד, זאת, בשל העובדה, כי היא הדרך היחידה המאפשרת לאימפולס העצבי ולכוח החיים (אנרגיה ומידע) להגיע בצורה מושלמת לתאי הגוף מאחר והיא משמרת ומטפחת את מערכת העצבים.

"הרופא של העתיד לא ייתן תרופות אבל יעניין את הפציינטים בתחזוקת שלד האדם, בדיאטה ובגורמי המחלה."
 תומס א. אדיסון  THOMAS A.EDISON

ד"ר תלחמי, בעל תואר ד"ר לכירופרקטיקה מ- West Life Chiropractic College בקליפורניה.
התמחותו הממוקדת של ד"ר תלחמי לאורך כ- 15 שנה בבריאות עמוד השדרה, ביציבה ובמערכת העצבים, לצד חזונו העצמתי לשינוי מודעות המטופל לחייו ולבריאותו, מביאים את מרכז הכירופרקטיקה לבריאות מושלמת מיסודו, למרכז הכירופרקטיקה המתקדם ביותר במזרח התיכון.
http://www.spinalcare.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה