מי מתעסק ברשלנות רפואית?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מי מתעסק ברשלנות רפואית? 

מאת   17/03/2009 |  נצפה 1867 פעמים
תביעות לפיצויים עקב רשלנות רפואית הן לרוב תביעות סבוכות ומורכבות המצריכות הסתייעות באנשי מקצוע. עם זאת, בניגוד למחשבה כי תביעות רשלנות רפואית הן קשות ביותר להוכחה ובעלות סיכויי זכייה נמוכים, ניתן על-ידי הסתייעות באנשי מקצוע מתאימים להשיג פיצויים ההולמים את מכלול הנזקים שנגרמו לך.לפניכם מספר עצות לניהול תביעת רשלנות רפואית:1. עלייך לבחור בעורך דין המתאים לניהול תיק התביעה שלך. בחירת העורך דין עשויה לנבוע משיקולים שונים. בין אם מדובר ביחסי אמון בין הלקוח לפרקליטו וכן משיקולי ניסיון בניהול תיקים בתחום דומה.

2. חשוב לבחור עורך דין המתמחה בתביעות רשלנות רפואית והשגת פיצויים להטבת נזקי גוף ולגבי תאונות דרכים , לרוב יהיו אלו עורכי דין העוסקים בנזקי גוף בתביעות פיצויים עקב תאונות דרכים וכיוצ"ב.

3. חשוב להציג בתחילת הדרך את כלל המסמכים הרפואיים והאחרים הקשורים לתביעה בפני עורך הדין, לרבות

תמונות של נזקי גוף, סיכומי מחלה ותעודות רפואיות, תוצאות בדיקות וכל חומר רלוונטי אחר ולקבל את חוות דעתו של עורך הדין בדבר סיכויי ההצלחה בתיק.

4 מומלץ להכיר את התחום של רשלנות רפואית לפני תחילת התהליך. זאת על-מנת להתמצא ביתר קלות ולהגיע מוכנים לפגישה עם עורך הדין. חומר רב, מאמרים ופסקי דין ניתן למצוא בקלות ברשת האינטרנט.

5. בתביעות רשלנות רפואית יש צורך להשיג חוות דעת רפואית אשר תתמוך בטענות הנפגע ותקבע כי הגורם הרפואי התרשל במתן הטיפול לנפגע . לחוות דעת זו חשיבות גבוהה בתרומה להצלחת התביעה. לכן מומלץ להעזר בעורך דין המתמחה בתביעות רשלנות רפואית על מנת שיוכל לאתר מומחה רפואי מתאים.

המידע במאמר זה הוא כללי וראשוני בלבד ואינו מיועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי וכיוצ"ב ו/או כתחליף לייעוץ משפטי וכיוצ"ב לכל מקרה ונסיבותיו הדברים נכונים למועד כתיבתם ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.
משרד עורכי דין אדליה סולברג - רשלנות רפואית, נזקי גוף, תאונות דרכים.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה