בניית אתרים בחינם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בניית אתרים בחינם 

מאת   16/03/2009 |  נצפה 3534 פעמים
כמובן שלא כולם מחפשים בניית אתרים בחינם בגלל ההבנה הקלה שמה שמקבלים בחינם מקבלים באיכות חינם. אבל מה יעשה בעל עסק שרוצה באמת בניית אתרים בחינם? איך בעצם עובד בניית אתר בחינם ולמה שמישהו ייתן לי אתר בחינם בלי כסף וכן השאלה החשובה ביותר היא האם בניית אתר בחינם תספק לי את צרכיי?

יש הרבה מאוד תוכנות לבניית אתרים בחינם או חברות שמציעות לבנות אתר בחינם ואז לשלם רק על איחסון, אילו תוכנות או גופים אני צריך לפנות אליהם בשביל לבנות אתר בחינם ומהם התנאים לקבל את האתר בחינם, מה אני צריך לדעת לפני שאני לוקח צעד כזה?

כמובן שאי אפשר לקחת בחשבון בניית אתר בחינם שגם ישרת את המטרה שלנו (משיכת לקוחות / מכירות) וגם יהיה ללא תנאים כלשהם, התנאים לבניית אתר בחינם הם בדר"כ הופעת פרסומות של החברה המאחסנת את האתר. יש הרבה תנאים שונים ומשונים לבניית האתר בחינם וכמובן שצריך לבנות את האתר לבד באמצעות תוכנה לבניית אתרים, בדר"כ און-ליין כמו T אתר (tatar.co.il), בדר"כ לא מגבילים את מספר העמודים אך מבחינת אפשרויות תוכנה לבניית אתרים יש הגבלות רבות ולא מעט תנאים לא נוחים.

מבין התנאים השונים שיש בתוכנות לבניית אתרים בחינם:

* קישור לאתר התוכנה.
* פרסומות של החברה מפעילת התוכנה לבניית אתרים.
* הגבלה של מספר העמודים האפשריים בתוכנה.
* הגבלה של שטח אחסון באתר.
* הגבלה של סוגי קוד אפשריים באתר מה שמגביל את האפשרויות של התוכנה.

חשוב לזכור גם שמבחינה תדמיתית זה נראה לא טוב שעסק משתמש בתוכנה לבניית אתרים בחינם (ואפשר לזהות) וכך בעצם מפסידים את המטרה הראשית של האתר אינטרנט, למשוך לקוחות. כמובן שצריך לקחת דבר זה בכובד ראש שלא ייגרם רתיעה מאתרי אינטרנט וכך להפסיד את האפשרויות של בניית אתר באינטרנט.

בכל זאת החלטתי שאני רוצה לבנות אתר בחינם ולא אכפת לי להשתמש בתוכנה לבניית אתרים כזאת או אחרת ולבנות אתר לבד, באמת לפעמים אין ברירה או שפשוט רוצים לנסות לבנות עם תוכנה חינמית.
http://www.tatar.co.il
תוכנה לבניית אתרים עם אפשרויות תוכנות לבניית אתרים מהטובות בעולם בנה אתר עכשיו בעזרת תוכנה בניית אתרים T אתר - קידום בגוגל חינם!
בלוג תוכנות לבניית אתרים - http://blog.tapuz.co.il/cms1
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה