הסרת שיער באופן מקצועי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הסרת שיער באופן מקצועי 

מאת   15/03/2009 |  נצפה 2462 פעמים
הסרת שיער באופן מקצועי
שיער הגוף המיותר בגופנו, הוא בעיה המטרידה נשים וגברים בכל קצוות העולם מזה עשרות שנים. עם שיטות הטיפול הביתיות להסרת שיער, קמו וצצו בשנים האחרונות שיטות הסרת שיער מקצועיות, באמצעות מכשירים רפואיים מתקדמים.

הסרת שיער באופן לא מקצועי כוללת כמה שיטות:


1. משחות כימיות - אלה הן משחות הסרת שיער כימיות אשר נמרחות על פני העור, וכמו בגילוח, גורמות להסרת השיער מעל גבי העור. שיטה זו זהה לגילוח וכך גם חסרונותיה. לכך ניתן להוסיף את סכנת האלרגיות ורגישות למשחות, שעלולה להופיע כאדמומיות ובצריבה.

2. גילוח - שיטה זו היא למעשה הסרת שיער באמצעות תער,כלומר סכין גילוח המועבר על-גבי העור, וחותך את השערות הבולטות מעל שטח העור. זוהי שיטה זריזה, אבל תוצאותיה זמניות בלבד והשיער בדרך כלל ישוב לצמוח, לפעמים כהה יותר עבה יותר מאשר לפני הגילוח. לבד זאת, בשיטה זו סתכנים בחתכים, פצעונים וגירוי העור.


3. שעווה - בשיטה זו מורחים שעווה חמה על העור, שמלכדת את השערות כשהיא מתקשה. עם הסרת השעווה, נתלשות השערות מתוך זקיקי השערה יחד איתה. שיטת הסרת שיער זו יעילה יותר מהשיטות הקודמות שהזכרתי, ובנוסף, היא לא משפיעה על עובי השערות שיצמחו לאחר מכן, אבל ביצוע לא מקצועי וללא ניסיון עלול לגרום לכוויות מסוכנות.


עם השיטות הביתיות, ישנן שיטות מקצועיות וטובות יותר להסרת שיער, שמבטיחות יעילות טובה מאוד לתקופת זמן ארוכה והסרה של חלק גדול מהשיער לצמיתות. שיטות אלו כוללות:

1. אפילציה (מחט חשמלית) - שיטת זו להסרת שיער היא שיטה ותיקה ויעילה, המשתמשת בזרם חשמלי חלש כדי לפגוע בשורש השערה ולדכא את צמיחתה בשנית. גם כיום, זוהי עדיין השיטה היחידה שיכולה לגרום ל-100% הצלחה והיא מומלצת וטובה גם כהשלמה לטיפולי הסרת שיער בשיטות אחרות.
2. מכשירי לייזר - מכשירי הלייזר פועלים באמצעות הרס שורש השערה, באמצעות ריכוז אנרגית חום, בגל שמתאים לצבע וגוון השערה. הסרת שיער על ידי מכשירי הלייזר מתאימה לבעלי גוון עור בהיר ושיער כהה, ויכולה להגיע ליעילות של עד כ-80% בהסרת השיער המיותר.
3. קרן אור - מכשירים אלה, ההקרויים גם "אינפרא-אדום", אלה הם מכשירי הסרת שיער מהדור החדש, בהם משתמשים במספר אורכי גל, ולכן הם מתאימים גם לבעלי סוגי עור נוספים.
יהודית מורי, קוסמטיקאית רפואית בשיטת ד"ר דב קליין, מסירה שיער בשיטת האינפרא אדום-תוצאות מטיפול ראשון, מעסה רפואית מוסמכת ורפלקסולוגית. מומחית לטיפול בכאב, מ"מור קליניק" קליניקה לקוסמטיקה רפואית, הסרת שיער באינפרא אדום, רפואה אלטרנטיבית ושיזוף בהתזה בראשל"צ. במרכז מיגוון טיפולי יופי וגוף לנשים באוירה הוליסטית. www.morclinic.com
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה