האקדמיה ל- SSD
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

האקדמיה ל- SSD  

מאת   10/03/2009 |  נצפה 2298 פעמים
פריחת שוק הנטבוקס, אחד השווקים החמים ביותר כיום בעסקי המיחשוב, ממקד את תשומת הלב בכונני ה- SSD (קיצור של Solid State Drive), אותם כוננים זעירים, מבוססי פלאש, המיועדים להחליף את הכוננים הקשיחים הרגילים, הקיימים כיום במחשבים ניידים. ענקית הפלאש סנדיסק ואחת מחלוצות ה-SSD, העלתה לא מכבר לאוויר את האקדמיה ל- www.sandisk.com/ssd, אתר האמור לתת תשובות לשאלות רבות שיש כיום בתעשייה ושיתרום להבנת חשיבותו של ה-SSD הן בקרב צרכני הקצה והן בקרב התעשייה.

האתר כולל מגוון הרצאות, בווידאו, פודקאסטים ובמצגות, על אספקטים שונים של כונני ה-SSD, של טובי המומחים בתחום, מילון מונחים, כלי של "שאל את המומחה" וניירות עמדה שונים, המכסים מבסיס למתחילים ועד נושאים טכניים 'כבדים' יותר.

"חינוך השוק הוא בקדימות עליונה עבורינו", אומרת נסיה גלעד, מנהלת האקדמיה מטעם סנדיסק, ומדגישה שמרבית הפיתוחים בתחום, שהם כבר דור שלישי של המוצרים, פותחו בישראל.


אודות סנדיסק
סנדיסק, מי שהמציאה את 'כרטיסי זכרון הפלאש', היא הספק הגדול בעולם של מוצרי אחסון בטכנולוגיית פלאש. מוצריה של החברה נמכרים כיום בקרוב ל- 210 אלף חנויות ברחבי העולם. משרדיה הראשיים של סנדיסק, שוכנים בקליפורניה, בעמק הסיליקון. סנדיסק מעסיקה בישראל כ-550 עובדים הממוקמים בכפר סבא, עומר ותפן שבגליל. אתר: www.sandisk.com
לאחר קרוב ל- 20 שנות נסיון בעסקי העיתונות הישראלית (כעורך חדשות ומגזינים) ועם רקע מוצק בתחום התקשורת השיווקית לחברת היי-טק רב-לאומית, הקים נחום דוניצה בשנת 1995 את "דוניצה תקשורת שיווקית - DMC", חברה שתספק שירותי קשרי עיתונות ויחסי ציבור לחברות מתחומים כלכליים שונים - עם התמחות בתחומי ההייטק והביומד. המשרד, הנחשב לאחד המובילים בתחומו, נבנה על בסיס גישה ייחודית לתחום יחסי הציבור, תוך שילוב הייעוץ האסטרטגי עם ההוצאה לפועל הטקטית ומשרת כיום כמה מהגופים היותר גדולים בתחום ההייטק במשק הישראלי.

www.donitza.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה