סאן מיקרוסיסטמס גרפה את הפרסים הראשונים בתחרות מוצרי השנה של אתר Developer.Com
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

סאן מיקרוסיסטמס גרפה את הפרסים הראשונים בתחרות מוצרי השנה של אתר Developer.Com 

מאת   10/03/2009 |  נצפה 1880 פעמים
סאן מיקרוסיסטמס זכתה לנוכחות מאסיבית בתחרות הפיתוח היוקרתית של אתר Developer.com. מדי שנה, בוחרים עשרות עיתונאים, בלוגרים ובכירים מתעשיית הה-טק האמריקאית את המוצרים והטכנולוגיות הבולטים.

מבין 12 הקטגוריות, בלטה קטגוריית פיתוח כלי ג'אווה, שעוררה את התלהבות השופטים;
כמות הקולות שקיבלה סאן בתחום זה עבור פיתוח NetBeans, הסתכמה בכמעט פי שלושה מסך כל הקולות שקיבלו המתחרים האחרים בקטגוריה. תחום הקוד הפתוח התמקם כמס' 2 מבחינת הפופולאריות שצבר בקרב המצביעים, לאחר שהיה חביב הקהל גם בשנתיים הקודמות.

ערן ואנונו, מנהל מרכז הפיתוח של סאן בישראל, אומר שזכיית NetBeans ב-5 מתוך 12 קטגוריות מסמנת את הערכת תעשיית ההי-טק העולמית למוצר שכבר הפך לחלק בלתי נפרד מפיתוח יישומי ג'אווה לטלפונים סלולריים, לטלוויזיה דיגיטלית ועוד. לדבריו, "גירסת NetBeans שסאן מפתחת לתחום הסלולרי זוכה לאימוץ נרחב בקרב המפעילים והחברות.

המהנדסים והמנהלים במרכז הפיתוח בישראל עובדים תוך שיתוף פעולה צמוד עם צוותי הפיתוח של NetBeans ברחבי העולם, ומעורבים גם בהטמעת הטכנולוגיה בקרב הלקוחות.
לשמחתנו, אנשים מהתחום יודעים להעריך את תרומת NetBeans לדרך שבה קהל המשתמשים צורך את שירותי הסלולר ונהנה מאפליקציות חכמות על מסך הטלוויזיה הדיגיטלית שלו".

אחד מכלי הפיתוח הבולטים שנכללים ב-NetBeans הוא ה-LWUIT
((Light Weight User Interface Toolkit, שפיתחו מהנדסים ישראלים ממרכז הפיתוח; הטכנולוגיה עוררה סנסציה בקהילות המפתחים בעולם, עם השקתה בקוד פתוח בקיץ. טכנולוגיית ה- LWUIT מאפשרת יצירת ממשק משתמש אחיד לכל הטלפונים הסלולריים. זוהי ב"ערכת כלים" שמאפשרת לשדרג שלל יישומים כמו פונטים, תפריטים, אנימציות, רקעים, ווידג'טים ואלמנטים גרפיים - לכל מכשיר סלולרי; הטכנולוגיה עונה לאחת הבעיות המרכזיות של מפתחים, שנתקלו בקשיים בשל הבדלים בין מכשיר למכשיר בפונטים, תפריטים, רקעים ואלמנטים נוספים.

"הדבר הבא בתחום הסלולר הוא חווית המשתמש", מוסיף ערן ואנונו. "פלטפורמת JavaFX Mobile, שהושקה לאחרונה בכנס Mobile World בברצלונה, מספקת תכנים עשירים ומגוונים
לכל סוגי המכשירים הניידים - מטלפונים עבור השוק הרחב ועד לטלפונים חכמים. מה שיבדל חברות שמשתמשות בפלטפורמה, כמו LG, סוני אריקסון, אורנג', ספרינט ואחרות, יהיה היכולת לפתח עבור קהל הצרכנים פתרונות תוכן ייחודיים ויצירתיים, בפלטפורמה תוך מינוף ההשקעה שלהם בפלטפורמה הניידת הנפוצה בעולם".

לפרטים נוספים: שימרית רון, דורן תקשורת, 09-7750745, 050-8333127
דניאלה ריכטר, דורן תקשורת, 09-7750799
אודות מרכז הפיתוח של סאן בישראל
סאן ישראל הוקמה ב- 1996, ופעילותה מתבצעת באמצעות חברות הפצה מקומיות. הסניף הישראלי ממוקם בהרצליה ומעסיק כ- 140 עובדים, מתוכם 90 מהנדסים המועסקים במרכז הפיתוח והמחקר של סאן. מרכז הפיתוח של סאן בישראל הוקם לפני כעשר שנים והיה אחד מסניפי הפיתוח הראשונים של סאן מחוץ לגבולות ארה?ב העוסק במחקר ופיתוח בתחומים שבחזית הטכנולוגיה. זהו אתר הפיתוח המרכזי של סאן מיקרוסיסטמס העולמית לפיתוח טכנולוגיות חדשות לתחומי וירטואליזציה ולטכנולוגיות ג'אווה לטלפונים סלולריים ולטלויזיה דיגיטלית.

אודות סאן מיקרוסיסטמס
סאן מיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים - "הרשת היא המחשב" - הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פית
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה