השילוב הנכון
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

השילוב הנכון 

מאת   08/03/2009 |  נצפה 1993 פעמים
הרבה אנשים מבקשים את עצתי בבחירת מתקן התצוגה הנכון לתערוכה בה הם מציגים. אולם, אין רק סוג אחד "נכון" של מתקני תצוגה לתערוכה, אלא יש ליצור שילוב של מתקני תצוגה כך שיתאים לצרכיך באופן הטוב ביותר.
אם יש לך ביתן קטן, אמליץ לך בחום לא להעמיס את הביתן בכמות גדולה של מתקני תצוגה. בחר לך מספר מצומצם של מתקנים אלגנטיים כמו הפופ אפ למשל, שניתן להשתמש בו כקיר לביתן שלך בתערוכה. מתקן פופ אפ מציע את האפשרות להציג את הגרפיקה שלך בענק, ומבטיח למשוך את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאלים. תוספת של מתקן תצוגה מסוג רול אפ תעזור לך להדגיש את המוצר הספציפי או המידע שיש לך ושאתה רוצה שיבלוט.
הצבת דלפק ממותג שנושא גרפיקה דומה לזו של מתקני הפופ אפ והרול אפ, תהיה מאוד אלגנטית ומאוד אפקטיבית, להבדיל מהצבת השולחן הפשוט שמארגני התערוכה מספקים. דלפק ממותג ייצור רושם של אחדות גם בעין וגם באופן פסיכולוגי וימתג את החברה שלך בצורה הטובה ביותר בתערוכה.
בביתנים קטנים יותר זה הכרחי להשאיר רושם גדול, לכן אתה חייב לבחור מעט אך חכם. חשוב שאפילו מכשיר פשוט כמו מתקן ברושורים יבלוט וישאיר רושם. בחר מתקני תצוגה שלא לכולם יש. בחר מתקני תצוגה שימשכו את תשומת ליבם של כל המשתתפים בתערוכה. לדוגמא, אנו מציעים מתקן ברושורים בצורת זיגזג שלבטח ימשוך את עיניהם של משתתפי התערוכה לעברו.
כל שעליך לעשות הוא להבטיח שברשותך גרפיקות מנצחות ואתה מוכן לתערוכה. בהצלחה!
רמי כהן, מנכ"ל
קמפוס לדפוס דיגיטלי
http://www.campus.org.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה