קייטרינג, חברות קייטרינג
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

קייטרינג, חברות קייטרינג 

מאת   08/03/2009 |  נצפה 3549 פעמים
קייטרינג זאת השיטה המקובלת כיום להגשת אוכל במקומות שונים. אם באירועים, במלונות, במסיבות שונות, במטוסים ואף בכנסים.

חברות קייטרינג נלחמות על לקוחות באירועים השונים ומציעות דילים ושמות מפוצצים לכל ארוחה אך ברובו אותה ארוחה ברוב החברות משתנה רק השם. השם המפוצץ ביותר יכול לקנות את ליבו של הלקוח. יש לשים לב טוב טוב לארוחה ולא לשם שהיא מוצגת.

קייטרינג יותר מוכר לאזרח הישראלי הינו קייטרינג המטוס. במטוסי אל על האוכל מיוצר על ידי חברת תמ"מ (תעשיית מזון מטוסים) אשר עובדת 24 שעות ביממה ומכינה את כל אותן ארוחות שונות לטיסות הן הקצרות והן הארוכות. האזרח הישראלי לא פעם מתלונן על איכות הארוחות באל על לעומת טיסות בחברות זרות. הסיבה היא בעיקר עניין הכשרות. הכשרות מצד אחד נותן ללקוח הרגשה של בריאות ויהודיות, אך מצד שני טעם האוכל האסור תמיד נראה טעים יותר ויותר נעים לחיך. כמו שאומרים הדשא של השכן ירוק יותר.

עוד אודות חברות קייטרינג

בשנים האחרונות חברות קייטרינג רבות משדרגות את מצען ללקוח על מנת לזכות בליבו. בשנים האחרונות אנחנו רואים סגנון חדש של הגשה. אם בעבר היינו רגילים לסדר ידוע של ריקודים הפסקה לאוכל והגשה לשולחן, עוד ריקודים, עיקרית ואז קינוחים תוך כדי סוף האירוע, הרי שהיום אנחנו מכירים את שיטת ההגשה העצמית. הגשה עצמית יותר נוחה הן לחברת הקייטרינג והן ללקוח שיכול לבחור מה לאכול וכמה לקחת מבלי לחכות למלצר שיגיע.
בנוסף יש את הפינוקים הקטנים בזמן קבלת האורחים שלא היתה ידועה ומקובלת כל כך לפני עשור או שניים.

בסופו של דבר אפשר להגיד שקייטרינג / חברות קייטרינג בכלל הן ענף המסעדנות של האירועים. אך היתרון הבולט זה שהמסעדה באה אליך לאוריע עם אותם מטעמים שהמסעדה מעניקה לך. זהו הרבה יותר קל לבחור היום מה אתה רוצה ולפי זה למצוא את חברות הקייטרינג המועדפות אליך עם האוכל המועדף עליך ועם השף המועדף עליך. הכל בכף ידכם וכמובן בכיסכם.

אז שיהיה לכם אירוע מוצלח וטעים ובהצלחה!
מאמר זה הוגש לכם מטעם חברת מיפרייס השוואת מחירים
בקליק אחד תשלח פנייה בכל תחום לעד חמישה נותני שירות באזור מגורייך ותוכל לקבל 5 הצעות רלוונטיות לבקשתך.
---------------------------
חברות קייטרינג
קייטרינג
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה