מה זה ניתוח להרמת חזה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה זה ניתוח להרמת חזה? 

מאת   06/03/2009 |  נצפה 2437 פעמים

ניתוח הרמת חזה , הידוע בשפה המקצועית כמסטופקסיה, נועד להחזיר את השדיים למקומם אחרי ששנים של לידות, הנקות, מתיחת העור ועוד, הביאו לחזה נפול ושמוט. במידה והשדיים איבדו מנפחם כפי שקורה רבות לאחר לידות, ניתן להוסיף בניתוח זה שתלי סילוקון אשר יוסיפו לנפח ולעיצוב השדיים, ואף לצמצם את גודל העטרה (העור הכהה סביב הפטמה). הניתוח מעלה את השדיים לגובה נכון, ויכול בהחלט להעניק לך את המראה הרענן והצעיר שאת מחפשת.

כיצד תדעי אם את מועמדת מתאימה לניתוח הרמת חזה?

במידה ומופיעים אצלך הסימנים הבאים:

לעיתים מאפיינים אלו עוברים בתורשה. במקרים מסויים, השדיים מתפתחים בצורה שונה כך ששד אחד יציב ואילו השני נפול. בכל מקרה, מדובר בתופעה נפוצה שמופיעה עם הגיל.

ניתן לבצע את ניתוח הרמת חזה בכל גיל, למרות שהמנתחים הפלסטים ממליצים לחכות עד אשר התפתחות השדיים תסתיים. כמו כן, מומלץ לחכות לסיום הלידות וההנקות, משום שלאלו יש השפעה רבה על נפילת השדיים, וחבל לעשות ניתוח שתוצאותיו פחות בטוחות. למרות זאת, ישנן נשים שבכל זאת מבצעות את הניתוח לפני לידות, ואין שום סכנה לאפשרות להניק, אולם כדאי תמיד להתייעץ עם המנתח על כך.

לפני הניתוח

ניתוח פלסטי הוא עניין אישי ופרטני, וכאשר את ניגשת לרופא כדי לתכנן ניתוח כזה, חשוב שתביני היטב למה את מצפה ומה יהיו התוצאות. כדאי שתתבונני בתמונות של נשים אשר עברו את הניתוח, כדי להשוות את ההבדלים של לפני ואחרי. כמו כן, במידה ואת מתכננת לעשות ניתוח בו מוסיפים שתלי סילוקון, הסתכלי בתמונות כדי לנסות להצביע לרופא על תמונה שמייצגת מה שאת רוצה שיהיה אצלך. בפגישות עם הרופא אתם תדברו על התוצאות שאת מבקשת, ותעברי סדרת בדיקות כדי להכין את התהליך- מדידית החזה, בדיקות רופאיות כלליות, ולעיתים אף ממוגרמה.

שלום, שמי דנה כהן.
אני בת 26 ממרכז הארץ, אני מאוד אוהבת את הגוף שלי אבל תמיד הייתה לי בעיה עם החזה שלי.
בערך בגיל 22-24 החזה שלי התחיל "ליפול" וזה מאוד הפריע לי ופגע בהערכה העצמית שלי. החלטתי לעבור ניתוח הרמת חזה ומאז החיים שלי נראים אחרת. הקמתי את אתר ניתוח הרמת חזה כדי לספק לנשים כמוני מידע ומקום חם לתמיכה.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה