מהו טיפול גלווני ואיך הוא מסייע לטיפול בקמטים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו טיפול גלווני ואיך הוא מסייע לטיפול בקמטים? 

מאת   03/03/2009 |  נצפה 2212 פעמים
מהו טיפול גלווני ואיך הוא מסייע לטיפול בקמטים?

זרם גלווני - הוא זרם חשמלי שהתגלה ע"י לואיג'י גלווני שהיה רופא ופרופסור לאנטומיה. כיום עושים שימוש ב"זרם הגלווני" למטרות קוסמטיות בכדי לסייע להחדרת הרכיבים הפעילים אל תוך העור.

מאפיין חשוב של המטען החשמלי: מטענים זהים דוחים האחד את השני ומטענים מנוגדים מושכים האחד את השני.

מכשיר הגלווניק ספא מבית נוסקין מתאים את רמת הזרם לכל אדם.כדי להתאים באופן נכון את רמת הזרם לכל אדם, המכשיר שולח זרם מבוקר אל שטח פני העור ומודד כמה זמן נדרש לזרם לחזור אל המכשיר. משך הזמן משתנה על פי תכולת הלחות של העור,ומצב הבריאות הכללית של העור. המכשיר בוחר את רמת הזרם אשר תהיה הנוחה והיעילה ביותר לאותו עור.

טיפול הגלווניק ספא מחולק לשניים:

טיפול מקדים -הטיפול כולל ג'ל לטיפול מקדים המסייע להסרת לכלוכים מהעור (אבק, שמן ולכלוכים נוספים גורמים לעור להיראות דהוי ועייף.), ומאפשר לנקבוביות לנשום. במהלך הטיפול המקדים גם הג'ל וגם מכשיר הגלווניק טעונים במטען שלילי ומכיוון שמטענים דומים דוחים האחד את השני, המטען השלילי דוחף את הרכיבים אל תוך העור מקום בו הם נקשרים ללכלוכים.

השלב הטיפולי - כולל ג'ל טיפולי -  בשלב זה המכשיר הגלווני והג'ל טעונים במטען חיובי המטענים החיוביים הללו גם הם דוחים האחד את השני ומסייעים להעביר את הרכיבים החיוניים. המכשיר הטעון במטען חיובי, גם מושך אליו את שאריות הלכלוכים הטעונים במטען שלילי שנותרו ממחזור הטיפול המקדים ומוציא אותם מתוך לעור. הרכיבים המועילים הללו שנמצאים בג'ל הטיפולי כוללים את טכנולוגיית ה-ageLOC תערובת מיוחדת ובלעדית המוכחת מדעית כמסייעת להאט את פעולתו של מקור פנימי להזדקנות.

פרטים נוספים בלינקים שלמטה
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה