מה משפיע על היכולת שלנו למגנט אנשים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה משפיע על היכולת שלנו למגנט אנשים? 

מאת   03/03/2009 |  נצפה 4966 פעמים
ניתן להצביע על מספר מאפיינים שמשפיעים על היכולת שלנו למשוך ולמגנט אנשים- אמנה פה חלק מהם:
? מראה חיצוני.
? שפת גוף.
? הילת האנרגיה שאנחנו מקרינים סביבנו.
? ביטחון עצמי.
? לבוש.
? התנהגות.
? חיוך.
? הליכה.
החדשות הרעות - קשה לעשות מהפיכה במראה החיצוני ובנתונים היבשים .
החדשות הטובות - המראה החיצוני משפיע בצורה זניחה - יחסית למה שמייחסים לו ,על יכולת המשיכה שלנו את בני המין השני , כמו כן המראה שלנו מושפע בצורה בלתי רגילה ממצב רוחנו ומשאר הפרמטרים .
OK- אז אם זה לא תולדה ישירה של מראה ושאר גורמים שאין לנו שליטה עליהם מדוע יש כאלה שממגנטים אליהם אחרים , בולטים בארועים חברתיים , ומייצרים סביבם אנרגיה מושכת בדייט או בכל מפגש (ראיון עבודה , פגישה עסקית )לעומת אלה שפשוט לא עושים זאת ?
איפה הכל מתחיל - הכל מתחיל בשנות ינקותנו , בלי להיכנס לניתוחים פסיכולוגיים ותיאוריות מרחיקות לכת - פשוט אגע בעובדה פשוטה - אנחנו יצורים שמקיימים יחסים חברתיים עם הסביבה מרגע היוולדנו (ויש האומרים גם לפני כן )- הביטחון העצמי שלנו , תחושת האני ,תפיסתנו את עצמנו כשווים ובעלי ערך נבנים ומתעצבים מינקותנו עד לבגרותינו ומושפעים בעצם מהחינוך שאנחנו מקבלים מהורינו ואף מתחושת הביטחון ותחושת הערך העצמי של ההורים שלנו בעצמם .
אם כך האם בכלל ניתן לשפר את זה - הרי ממזמן עברנו את גיל ינקותנו ?
החדשות הטובות - ניתן לתכנת את עצמנו מחדש .
היכולת למשוך ולמגנט אנשים היא בראש ובראשונה תוצאה ישירה של הכרת הערך העצמי של כל אחד ואחת מאיתנו כשווה ובעל ערך .
האם אני תופס את עצמי כמושך?
האם אני תופס את עצמי כסקסי ?
האם אני תופס את עצמי כבעל ערך?
האם אני שווה?
האם הייתי ממליץ על עצמי?
כאשר אנחנו תופסים את עצמנו כשווים ובעלי ערך באמת ולא כאמירה שאנחנו לא ממש מאמינים בה , אנחנו נשדר את זה לסביבה , נשדר לסביבה: אני שווה , אני סקסי , כדאי להכיר אותי , כדאי לייצר איתי דיאלוג וזה נכון גם להיכרויות , גם לראיונות עבודה וגם לפגישות עסקים.
איך עושים את זה - עבודה אינטנסיבית על תחושת העצמי והכרה בערך עצמי - זה יכול להיות דרך אימון אישי , דרך סדנא איכותית , דרך העצמה אחרת מתחום אחר (פסיכולוג , טיפולים הוליסטיים ועוד ) וזה גם יכול להיות לבד כל אחד עם עצמו ועם הסביבה הקרובה אליו.
בתהליך שכזה לפי דעתי מומלץ לעבוד בשילוב - מבפנים החוצה וכמו כן מהחוץ אל הפנים - מהנפש אל הגוף ומהגוף אל הנפש -שחרור שפת הגוף שחרור האגן , מתן תנועתיות לגוף על מנת לייצר תנועה יותר קלילה , בוטחת ומשוחררת (שפת גוף משוחררת מייצרת עניין ואנרגיה מסביבנו לעומת שפת גוף אצורה ) אני אישית כמאמן משתמש פה בכלים מתחום הטנטרה .
שאלה נוספת שיכולה לעלות אם כך - מדוע לרוב מי שמושך ובולט נראה טוב יחסית?
תשבה - נבואה שמגשימה את עצמה - אנשים שנראים טוב בונים את הביטחון הראשוני שלהם על ה LOOK שלהם והם משדרים כתוצאה מכך ביטחון ואנרגיה שיוצרת את המשיכה ,על כל אחד ואחת מאיתנו למצוא את הדברים בתוכו עליהם הוא בוחר לבסס את הביטחון.
אנחנו מכירים מקרים רבים של אנשים שנראים טוב וממש לא בולטים או יוצרים סביבם אנרגיה מגנטית בארועים ולעומתם אנשים שנראים סביר או בינוני שמושכים ויוצרים מסביבת אנרגיה מדהימה שמושכת את בני המין השני.
כותב המאמר: רמי בוכניק - המרכז לאימון זוגי ועסקי.
לקוח מתוך אתר ההכרויות הישראלי - Look4Love.
מוגש כשירות לציבור הפנויים פנויות.
מאמרים של גולשי אתר Look4Love
אתר ההכרויות החינמי הגדול בישראל.

http://www.Look4Love.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה